ارزهای دیجیتال

Dogecoin از رتبه 10 در رتبه بندی خارج شد – آیا DOGE می تواند مرتبط باقی بماند؟

Dogecoin (DOGE) اخیراً توسط Polkadot (DOT) از لیست ارزهای دیجیتال برتر کنار گذاشته شده است زیرا اکنون در لیست 11 ارز دیجیتال قرار دارد.هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار ارزش بازار DOGE در حال حاضر 9.28 میلیارد دلار است، زیرا متأسفانه مجبور شد موقعیت خود را که اکنون در اختیار Polkadot با ارزش بازار 9.62 میلیارد دلار است، رها کند.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت DOGE تا زمان نوشتن این مقاله 1.09٪ کاهش یا در 0.06899 است.

قیمت DOGE با وجود احساسات مثبت در فضای کریپتو که با حمایت ایلان ماسک و موارد دیگر افزایش یافته بود، ثابت ماند. میچی لومین، توسعه‌دهنده Dogecoin، اخیراً از انتشار یک کتابخانه C از بلوک‌های ساختمانی DOGE با نام Libdogecoin خبر داده است. این کتابخانه به Dogecoin اجازه می دهد تا در پلتفرم های مختلف ادغام شود.

ایلان ماسک می گوید DOGE دارای ارزش واقعی است

ایلان ماسک، کارآفرین میلیاردر و مدیرعامل تسلا، در یکی از حضورهای خود در پادکست «ارسال کامل»، بار دیگر به حمایت بی‌امان خود از DOGE ادامه داد. ماسک گفت: «به طور عمده از دوج حمایت می کنم.

ماسک تکرار کرد که Dogecoin فقط یک سکه میم سگ نیست. شوخی نیست زیرا ارزش کاربردی واقعی دارد. او همچنین گفت که در مقایسه با بیت کوین، DOGE حجم تراکنش بسیار بیشتری دارد. از اوایل آگوست، قیمت DOGE تغییر قابل توجهی نداشته است زیرا 0.075 دلار مانع از آن شده است. به نظر می رسد بازار کریپتو در کما به سر می برد زیرا با مشکلات اقتصادی کلان زیادی بمباران شده است.

اما، از آنجایی که سایر پروژه‌های میم ارزش کاربردی ندارند و قیمت‌های توکن عمدتاً تحت تأثیر رسانه‌های اجتماعی یا رأی محبوبیت اینفلوئنسرها و سایر افراد مشهور است، سرمایه‌گذاران چندان مطمئن نیستند که آیا باید درازمدت روی این سکه‌های میم سگ سرمایه‌گذاری کنند.

Dogecoin عقب مانده است

DOGE از نظر رشد عقب مانده است. در ابتدای ماه جولای، قیمت DOGE 0.066 دلار است. SHIB 17 درصد رشد کرد اما قیمت DOGE تنها رشد 1.4 درصدی را ثبت کرد. ارزش بازار توکن DOGE تنها کمی از 8.77 میلیارد دلار به تنها 9.06 میلیارد دلار افزایش یافت.

در 31 جولای، DOGE دارای 73800 آدرس فعال بود که تا 13% یا حدود 105000 آدرس در یک نقطه در 28 جولای رشد کردند.

تسلط اجتماعی DOGE پس از افزایش قیمت تا 0.75 دلار، 8.49 درصد افزایش یافت. قیمت DOGE با کاهش 3.3 درصدی تسلط اجتماعی 61 درصد کاهش یافت. حجم اجتماعی DOGE تا 63 درصد کاهش یافت. تراکنش‌های توسعه‌ای در شبکه Dogecoin علیرغم عدم به‌روزرسانی اکوسیستم، ۸۰ درصد رشد کردند.

DOGE total market cap at $9.24 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Zipmex, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا