ارزهای دیجیتال

Dogecoin آماده برای چهارمین هفته متوالی سود – حتی بدون حمایت ایلان ماسک

قیمت Dogecoin (DOGE) باید از سوراخ خرگوش عبور کند زیرا از ضربات زمستان کریپتو بهبود یافت.

  • قیمت Dogecoin مشروط به پیشنهاد ایلان ماسک نیست
  • قیمت دست کم گرفته شده اما در پایان یک پیچ و تاب غافلگیرکننده دارد
  • DOGE قبل از پایان ماه اوت به یک رخنه نزدیک می شود. سپتامبر حاکی از افزایش 50 درصدی است.

به نظر می رسد که ایلان ماسک چندین ماه است که در مورد Dogecoin مادر بوده و به این موضوع اشاره می کند که این رابطه پایان یافته است، و زمان آن رسیده که آن را یک روز صدا کنیم و ادامه دهیم.

قیمت DOGE در حال افزایش است – با یا بدون ایلان ماسک

با یا بدون ایلان ماسک، DOGE در حال حرکت است و راهی جز بالا رفتن ندارد. معامله گران DOGE روی گاز پا گذاشته اند و گامی صعودی قوی به ارز دیجیتال داده اند. نشان می دهد که قیمت بسیار بالا خواهد رفت.

موج عظیم تورم چندین ماه است که بازار کریپتو را در ارتباط با جنگ در اوکراین محکوم کرده است. در یک نکته مثبت، به نظر می‌رسد که قیمت می‌داند که چگونه با موج همراه شود، زیرا در چهارمین هفته متوالی افزایشی خود پیش می‌رود.

Chart from TradingView.com

مشاهده می‌شود که Dogecoin از SMA 55 روزه حمایت می‌کند که به عنوان لنگر آن برای دو هفته متوالی استفاده می‌شود. با مشاهده دریچه گاز و محورها در ماه آگوست، این به وضوح نشان می دهد که یک شکاف در نزدیکی است. قیمت زیربنای 0.068 دلار وجود دارد، که نشان می دهد قیمت می تواند تا 0.10 دلار به اوج خود برسد. با بازدهی 50 درصدی RSI برای DOGE نشان می دهد که تا رسیدن به منطقه بیش از حد خرید فاصله دارد.

همانطور که در SMA 55 روزه مشاهده می شود برخی از خطرات یک روند نزولی در حال مشاهده است زیرا خرس ها می توانند سعی کنند قیمت را تا سطح 0.04 دلار پایین بیاورند که افت 38٪ را نشان می دهد. اگر خرس ها بتوانند از آن سطح عبور کنند، آنگاه قیمت سکه می تواند به طور خطرناکی به 0.007 دلار برسد.

با توجه به CoinMarketCap، DOGE 6.6٪ افزایش یافته است و تا زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.07525 دلار معامله می شود.

Dogecoin سطح 0.08 دلار را شکست

دوج کوین یکی از بسیاری از ارزهای دیجیتال است که با خطرات زمستان کریپتو از کار افتاده است. با این حال، در ژوئن 2022، این ارزهای رمزپایه پس از رسیدن به پایین ترین سطح خود توانستند معکوس شوند و از آن زمان به سمت بالا معامله شدند و DOGE حتی در تلاش است تا قبل از پایان سال، ارقام خود را دو برابر کند.

پس از اینکه DOGE با 0.05 دلار به پایین ترین سطح خود رسید، DOGE توانست به بازی بازگردد. DOGE با یک روند صعودی ثابت خودنمایی می کند که با ادغام آتی با اتریوم نیز تشدید می شود.

اوایل این ماه، DOGE از لیست 10 ارز دیجیتال برتر خارج شد، اما اکنون شاهد بهبودی چشمگیر امروزی بوده است زیرا قیمت‌ها تا 8 درصد افزایش یافته است که نزدیک‌ترین رقیب آن Polkadot است.

با قضاوت بر اساس پویایی بازار فعلی، DOGE به طور بالقوه در 0.10 دلار به اوج خود می رسد، به خصوص با روند صعودی ثابت سکه. انتظار می رود DOGE منطقه قیمت 0.08 دلار را که روند صعودی مداوم آن را تأیید می کند، نقض کند. ممکن است یک تصحیح نزدیک به 0.07 دلار وجود داشته باشد، اما کوتاه مدت است و DOGE با هدف شکستن 0.08 دلار دوباره به آن بازخواهد گشت.

SXDm7T9Z

DOGE total market cap at $9.95 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Republic World, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا