ارزهای دیجیتال

Dogechain (DC) در هفته گذشته 200٪ افزایش ارزش معاملاتی را تجربه کرد

Dogechain (DC)، یک ارز دیجیتال که اخیراً معرفی شده است، از زمان اضافه شدن به خانواده در حال رشد فضای رمزنگاری، اعداد بزرگی را از نظر سود به ثبت رسانده است.

  • حجم معاملات Dogechain تنها در دو هفته به بیش از 50 میلیون دلار رسید
  • قیمت DC قبل از تجربه اصلاح به 0.0045 دلار افزایش می یابد
  • بلاک چین Dogechain به دنبال ایجاد Dogecoin است

در زمان مطبوعات، با توجه به پیگیری از کوینگککو، دارایی دیجیتال لایه 2 با قیمت 0.001433 دلار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته 18.5 درصد رشد داشته است.

Source: Coingecko

رشد آن به صورت هفتگی، دو هفته‌ای و ماهانه نیز خارج از نمودار است و طی هفت روز گذشته 176.8 درصد و طی دو هفته گذشته 141.3 درصد افزایش یافته است.

با توجه به ارقام ماهانه خود، Dogechain 79 درصد افزایش یافته است زیرا اکنون ارزش بازار آن تقریباً 43 میلیون دلار است.

حجم معاملات برای Dogechain افزایش یافت

در عرض دو هفته، حجم معاملات کریپتو جدید با افزایش شدیدی روبرو شد زیرا به بیش از 50 میلیون دلار رسید. با این حال، در زمان نوشتن این مقاله، حجم Dogechain به 33.7 میلیون دلار کاهش یافت.

این منجنیق ارزش دارایی دیجیتال 0.0045 دلار است. اما این کوتاه مدت بود زیرا اصلاح قیمت سود ارز مجازی را کاهش داد.

20 بازار وجود دارد که می توان آلتکوین را با Gate.io معامله کرد و Kucoin تقریباً 40٪ از کل معاملاتی را که شامل ارز دیجیتال است تشکیل می دهند.

اما در حالی که Dogechain از نظر پمپ قیمت نمایش بسیار خوبی دارد، هدف واقعی توکن بلاک چین لایه 2 سازگار با EVM تکمیل رمزارز Dogecoin است.

اگرچه این دارایی دارای نام “doge” است، مهم است که به یاد داشته باشید که توسعه پروژه Dogecoin نیست و بر روی شبکه DOGE ساخته نشده است.

Dogecoin: آزاد کردن پتانسیل کامل آن

افزایش سودمندی از دوج کوین هدف اصلی Dogechain است. دارندگان رمزارز معروف با مضمون سگ می‌توانند از مزایای افزوده‌ای که این بلاک چین ارائه می‌دهد با بسته‌بندی دارایی‌های DOGE خود با قراردادهای هوشمند استفاده کنند.

وقتی این کار انجام شد، Wrapped DOGE (wDOGE) به صاحبان بازگردانده می شود. این توکن جدید و بهبود یافته به آن‌ها اجازه می‌دهد تا محصولات DeFi و همچنین NFT‌هایی را که توسط شبکه Dogecoin تامین می‌شوند، استفاده کنند.

با کمک زنجیره سیاه Dogechain، DOGE به دنبال تحقق هدف خود برای قرار گرفتن در مرکز اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است.

چنین تقویتی برای 10 مورد نیاز استهفتم کریپتو را از نظر ارزش بازار رتبه بندی کرد و به عنوان توکن دیجیتال مبتنی بر میم «OG» («گانگستر اصلی») شناخته شد، زیرا همچنان به مبارزه در آغاز حرکت صعودی ادامه می دهد.

در زمان انتشار، 0.595 دلار معامله می شود و توسط پیش بینی می شود Coincodex طی پنج روز آینده کاهش یابد و دست به دست شود و در 0.0546 دلار باشد. 30 روز آینده نیز برای این ارز دیجیتال نزولی خواهد بود، زیرا پیش بینی می شود تا 0.0367 دلار کاهش یابد.

Crypto total market cap at $891 billion on the daily chart | Featured image from Coincu News, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا