ارزهای دیجیتال

DOGE در هفت روز گذشته 24% صعود می کند، پیشتاز 10 سکه برتر

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Dogecoin در حال حاضر حداقل تا حدی باعث بهبود فعلی بازار می شود. قیمت memecoin در روز دوشنبه و در بحبوحه موج شوک ناشی از انفجار FTX به 0.0945 دلار رسید.

داده های Coingecko در روز دوشنبه نشان می دهد که علیرغم فشار، DOGE همچنان ثابت کرده است که انعطاف پذیری خود در برابر آن در هفته گذشته 25 درصد افزایش یافته است.

در اینجا خلاصه ای سریع از مبارزه DOGE با بازار نزولی آورده شده است:

  • این احتمال وجود دارد که تا سال 2023، DOGE 1 دلار ارزش داشته باشد
  • شاخص های فنی کاملاً خوش بینانه هستند و سطوح پشتیبانی قوی زیادی را نشان می دهند
  • برای عبور از 0.1265 دلار، گاوها باید به 0.1076 دلار و 0.1186 دلار نگاه کنند.

DOGE با قیمت 0.0955 دلار روی یک شمع قرمز معامله می شود. گاوها خوشبین هستند که سال 2023 سالی خواهد بود که DOGE به سطح جادویی 1 دلار می رسد، به لطف اعلام ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران ETH و ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر و تسلا که در حال کار بر روی به روز رسانی برای memecoin هستند.

آیا Dogecoin می تواند سرعت مثبت خود را حفظ کند؟

از آنجایی که DOGE در بازیابی بازار بهتر از بیت کوین و اتریوم عمل کرده است، مشخصات فنی سکه بسیار مثبت به نظر می رسد.

گاوها از پشتوانه باند بولینگر برخوردار هستند و گسترش باند میانی باند پشتیبانی پویا را با قیمت 0.0848 دلار فراهم می کند.

افزایش نوسانات از باند بولینگر گسترده‌تر، احتمال افزایش قیمت را افزایش می‌دهد.

Chart: TradingView

روبان EMA از رالی در تمام مقیاس های زمانی قابل توجه پشتیبانی می کند. در حال حاضر، عمل قیمت نشان‌دهنده سمت خرید بیش از حد RSI است که گاوها باید بر آن نظارت داشته باشند.

با این حال، گاوها ممکن است خود را در 0.0890 دلار قرار دهند، که حمایت حرکت فعلی قیمت است.

شاخص جریان پول، اقدام اخیر قیمت را تأیید می کند و احساس مثبت را تقویت می کند. قدرت صعودی بلند مدت با خروجی کانال رگرسیون 0.14 نشان داده می شود.

اگر این روند صعودی ادامه پیدا کند، گاوها باید 0.1076 دلار را هدف بگیرند، سطح اصلی مقاومت که اگر شکسته شود، در نهایت از روند صعودی حمایت می کند. هدف ثانویه 0.1186 دلار خواهد بود که منجر به هدف نهایی 0.1265 دلار می شود

این امر به ناچار زمین های از دست رفته را پس از فاجعه DOGE در اوایل این ماه باز می گرداند.

DOGE & The Challenging Path To 1 $

فعالیت فعلی بازار به طور اجتناب ناپذیری باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال می شود. ناگفته نماند گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از DOGE در پرداخت‌های توییتر، که اگر این حرکت ادامه یابد، در نهایت قیمت را نزدیک یا بالاتر از 1 دلار می‌آورد.

با این حال، سرمایه گذاران و معامله گران باید احتیاط کنند زیرا بازار مرحله بهبود را آغاز می کند، که احساسات سرمایه گذاران را به شدت نوسان می کند.

DOGE در هفت روز گذشته 24 صعود می کند، پیشتاز

ارزش کل بازار DOGE 12.5 میلیارد دلار در نمودار روزانه | تصویر برجسته از Coin Edition، نمودار: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا