ارزهای دیجیتال

DeFi Startup Fluidity برای راه اندازی روی اتریوم، راه اندازی ابتکار منحصر به فرد هزینه برای کسب درآمد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

DeFi Startup Fluidity برای راه اندازی روی اتریوم، راه اندازی ابتکار منحصر به فرد هزینه برای کسب درآمد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

Fluidity Money، یک پروژه نوآورانه DeFi که به کاربران این فرصت را می‌دهد تا در حین خرج کردن، ثروت خود را افزایش دهند، قرار است به طور رسمی در شبکه اصلی اتریوم راه‌اندازی شود. این امر باعث می شود که فضای DeFi از یک بدوی جدید و نوآورانه استقبال کند که به دنبال تعریف مجدد رویکرد هزینه های مرسوم است.

Fluidity روی اتریوم فعال می شود

بر اساس یک بیانیه رسمی مطبوعاتی، راه اندازی در 19 دسامبر 2022 برگزار می شود. به این ترتیب انتشار اولیه پروتکل در شبکه اصلی اتریوم انجام می شود.

قابل ذکر است، این راه اندازی ممیزی مناسب Fluidity Money توسط Bramah Systems، Verilog Solutions و Hashlock را تایید می کند. قبل از راه‌اندازی، این پروتکل تا کنون 50000 کاربر را در حالی که هنوز در مرحله آزمایشی خود بود، ثبت کرده بود که روی هر دو شبکه آزمایشی Solana devnet و Ethereum کار می‌کرد.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که این پروتکل از قبل علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها را به دنبال طراحی منحصربه‌فردی که حتی قبل از راه‌اندازی رسمی آن دارد، برانگیخته است. فلویدیتی مانی فاش کرد که تا 1.3 میلیون دلار حمایت مالی اولیه از Multicoin Capital، Solana، Circle، Lemniscap و دیگران دریافت کرده است. جالب‌تر اینکه، از پروتکل‌هایی مانند Compound، Solana، Polygon، Aave، Lido و RMIT Blockchain Innovation Hub نیز کمک‌های مالی دریافت کرد که مبلغی در حدود 100000 دلار بود.

این اعلامیه همچنین برنامه‌های Fluidity را برای تغییر بعدی به لایه انگیزشی چند زنجیره‌ای نشان داد. از این رو، Fluidity ابتدا بر روی اتریوم منتشر می‌شود، اما برنامه‌هایی برای عرضه آن بر روی پلتفرم‌های Solana، Arbitrum و Polygon نیز وجود دارد.

Fluidity یک ابتکار منحصر به فرد خرج کردن برای کسب درآمد را ارائه می کند

پس از طراحی، Fluidity Money ماموریت دارد تا پلتفرمی را فراهم کند که رویکرد مردم به خرج کردن پول را دوباره شکل دهد. از این رو، به دنبال معرفی یک سیستم تشویقی است که به کاربران اجازه می دهد تا مبادله، تجارت و تراکنش های زنجیره ای را با دارایی های بسته بندی شده سیال انجام دهند، در حالی که در ازای آن پاداش دریافت می کنند.

موسس Fluidity، Shahmeer Chaudhry در مورد چشم انداز تیم پس از راه اندازی پروتکل توضیح داد:

چهار یا پنج سال پیش، همه می‌گفتند که DeFi می‌تواند مورد استفاده‌ای باشد که یک میلیارد کاربر را به ارزهای دیجیتال می‌آورد – اما در واقع معلوم شد که NFT و GameFi هستند. در Fluidity، ما می‌خواهیم نحوه تفکر مردم در مورد خرج کردن پول را بازی‌سازی کنیم و هدف بلندمدت ما این است که نحوه برخورد مردم با خرج کردن را دوباره شکل دهیم.

به عنوان یک نکته جانبی، Fluidity به کاربران این امکان را می دهد که بازدهی تصادفی و سود سهام بزرگ را بدون نیاز به شرکت در فعالیت های پیچیده مانند وام دادن، سهام دادن یا قفل کردن دارایی های دیجیتال برای مدت طولانی تر دریافت کنند. با این حال، آن‌ها می‌توانند با انجام تراکنش‌های روزمره، به لطف پروتکل Spend-to-Earn Fluidity، به میلیون‌ها پاداش به دست آورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا