ارزهای دیجیتال

Decentraland Momentum MANA را به پله بالاتر فاز تحکیم سوق می دهد

قیمت Decentraland (MANA) در محدوده 0.75 دلار تا 1.05 دلار ثابت بوده است، زیرا با افزایش حرکت رو به بالا در نوسان است.

  • قیمت مانا در نمودار روزانه در تلاش است تا تثبیت خط روند بالایی را از پایین‌ترین سطح سال 2021 حفظ کند.
  • قیمت Decentraland توانسته است بالای 20 EMA و 50 EMA شناور باشد و برای 100 و 200 DMA گرم شود.
  • قیمت MANA 0.13 درصد افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت 1.05 دلار معامله می شود

Decentraland (MANA) از ژوئن 2022 در همان منطقه نشسته است. در حالی که MANA به دنبال راه هایی برای فرار از مرحله تثبیت است، گاوها قادر به به حداکثر رساندن سود خود نیستند. از سوی دیگر، گاوها سرسخت هستند تا از محدوده افقی عبور کنند.

در همین حال، قیمت MANA در محدوده 0.75 تا 1.05 دلار ثابت بوده است، زیرا با حرکت رو به بالا به سمت خط بالایی فاز تثبیت حرکت می کند. برای اینکه توکن در بالای منطقه ممنوعه اوج بگیرد، گاو نر باید محکم به پست های خود در خط روند بچسبد.

قیمت Decentraland (MANA) 0.13٪ افزایش یافت

مطابق با CoinMarketCapقیمت MANA با افزایش 0.13 درصدی همراه بوده و تا لحظه نگارش این مقاله با قیمت 1.05 دلار معامله می شود.

قیمت Decentraland توانسته است از 1.037 دلار به 1.05 دلار در چند ساعت گذشته جهش کند که افزایش 4.90 درصدی در ارزش بازار را نیز به ثبت رسانده است. علاوه بر این، معاملات روزانه نیز از نظر حجم معاملات جهش 2.76 درصدی را ثبت کرد.

ارقام فوق حاکی از آن است که سرمایه گذاران در تلاش هستند تا به MANA کمک کنند تا از مرحله ادغام خارج شود.

تلاش مانا برای عبور از مرحله تثبیت گذشته

با قضاوت بر اساس نمودار قیمت روزانه، به نظر می رسد که قیمت MANA در تلاش است تا مرحله تثبیت را پشت سر بگذارد. برای انجام این کار، گاوهای نر MANA باید سر خود را کنار هم بگذارند تا با موفقیت شکست توکن را تقویت کنند. از سوی دیگر، با توجه به افزایش حجم معاملات، خرس ها می توانند به راحتی در هر زمانی دخالت کنند و گاوها را متوقف کنند.

اکنون، برای اینکه MANA هوشمندانه از محدوده افقی عبور کند، باید سرعت آنها بالا باشد. خبر خوب این است که شاخص‌های فنی، شتاب افزایش یافته MANA را نشان می‌دهند. RSI این توکن در 59 است و نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است.

این پروژه متاورس محبوب، مانند سایر دارایی های دیجیتال، نوسانات شدیدی را تجربه کرده است، به ویژه در فصل زمستان کریپتو. علاوه بر این، قیمت MANA از ماه می 2022 نزولی بوده و نوسانات یا بالا و پایین‌ها را نشان می‌دهد و راه رفتن ثابتی از خود نشان نداده است. ATH آن 5.90 دلار بود که 81.66 درصد کمتر از ارزش فعلی آن است.

MANA total market cap at $1.85 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Voonze, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا