ارزهای دیجیتال

Decentraland نزدیک به 1.05 دلار ادغام می شود – آیا MANA اکنون می تواند خریداران را جذب کند؟

Decentraland (MANA) پس از اینکه با موفقیت از یک سطح عرضه بحرانی در مجاورت 0.9405 دلار عبور کرد، صعودی را نشان می دهد.

  • Decentraland (MANA) در یک روند صعودی به دنبال نقض علامت عرضه بحرانی نزدیک به 0.9405 دلار است.
  • قیمت MANA همچنان صعودی باقی می‌ماند و شمعدان روزانه بالای 1.0605 دلار شناور است که حکایت از افزایش بیشتر دارد.
  • قیمت مانا برای دومین جلسه متوالی در روز شنبه سقوط کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت فعلی همچنین یک تثبیت طولانی‌مدت را نشان می‌دهد زیرا چند کندل باید بالاتر از سطح فعلی خود بسته شوند تا بتوانند سرعت بیشتری داشته باشند.

MANA با 1.07 دلار معامله می شود

با توجه به CoinMarketCap، MANA/USD در زمان انتشار با قیمت 1.07 دلار یا 2.43 درصد افزایش یافت. حجم معاملات 24 ساعته نسبت به چند ساعت قبل کمی بهبود یافته و در حال حاضر به 148,165,816 دلار یا 13.47 درصد کاهش یافته است.

قیمت MANA چند ساعت پیش 28 درصد کاهش یافت، بنابراین این قطعاً یک پیشرفت بزرگ تا کنون است. یک روند نزولی قیمت با کاهش حجم معاملات معمولاً نشان دهنده روند نزولی است، اما تاکنون اعداد قطعاً ساعت به ساعت در حال بهبود هستند.

با قضاوت بر اساس نمودار روزانه، قیمت MANA مطمئناً صعودی به نظر می‌رسد، با اوج‌های بالاتر ثابت و همچنین پایین‌ترین قیمت‌ها. جالب اینجاست که گاوهای MANA در تلاش هستند تا حمایت را به منطقه مقاومت منتقل کنند. علاوه بر این، قیمت MANA توانست میانگین متحرک نمایی مهم 50 روزه را که در 0.947 دلار مشاهده شده بود، بشکند.

خرید فشار می تواند باعث افزایش در قیمت های MANA شود

عاقلانه است که توجه داشته باشید که Decentraland از آوریل زیر EMA معامله می شود. نمودار همچنین الگوی شمعدانی Doji را نشان می دهد که نشان دهنده نوعی عدم تصمیم گیری یا دلهره سرمایه گذاران است. اما، افزایش فشار خرید مطمئناً می‌تواند باعث افزایش قیمت‌ها شود.

علاوه بر این، یک شمعدان روزانه که به خوبی بالای ارتفاع جلسه دیده می‌شود، سوسو امیدی را برای گاوها ایجاد می‌کند. با این اوصاف، گاوها قطعاً در مرحله بعدی برای سطح 1.20 دلار شلیک خواهند کرد.

به طور کلی، سطح کل حجم معمولاً پس از تجمیع قیمت کاهش می یابد. علاوه بر این، میزان صدا نیز ممکن است نزدیک به بالاترین حدی که در نمودارها دیده می شود افزایش یابد. پس از بالاترین جلسه سوم، افزایش حجم پس از روند نزولی آشکار می شود. علاوه بر این، نقض پشتیبانی اعتبار الگو را تقویت می کند.

مشاهده می شود که حجم معاملات برای MANA کمتر از میانگین تعداد آن در چند هفته گذشته است. به علاوه افزایش معاملات قیمت برای یک روند صعودی خفیف. حال، اگر قیمت MANA نتواند در جلسات بعدی به بالای 1.05 دلار بسته شود، ممکن است MANA به یک روند نزولی سقوط کند.

MANA total market cap at $1.98 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Medium, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا