ارزهای دیجیتال

Decentraland در 4 روز گذشته به رنگ سبز شکوفا می شود. اشتهای معامله گران را در MANA افزایش می دهد

قیمت Decentraland (MANA) پس از ثبت افزایش 15 درصدی در چهار روز گذشته، مدتی است که در حال افزایش بوده است. افزایش حجم معاملات حاکی از آن است که معامله گران و سرمایه گذاران به طور کلی از افزایش قیمت ها راضی هستند. با افزایش فعالیت خرید، MANA ممکن است وضعیت کمای ماه قبل را تحت الشعاع قرار دهد.

قیمت MANA در حال حاضر با افزایش فشار عرضه ناشی از مقاومت 1.1 دلاری مواجه است. حجم معاملات روزانه مانا 247.9 میلیون دلار است که 27 درصد زیان را نشان می دهد.

Chart from TradingView.com

MANA/USDT الگوی برگشت خوش‌بینانه را نشان می‌دهد

نمودار روزانه MANA/USDT شکل گیری یک الگوی پایین گرد را نشان می دهد. پیش از این، نمودار الگوی معکوس صعودی را نشان داد که دو مرحله را با روند نزولی از ماه می تا ژوئن و به دنبال آن تثبیت با افزایش سکه آغاز کرده است.

از نظر فنی، MANA قرار بود منطقه مقاومت 1.1 دلار را بشکند و سکه را به 1.36 دلار برساند. در 13 جولای، قیمت MANA از حمایت پایین 0.75 دلاری خود برگشت و در مدت یک ماه 44.61 درصد افزایش یافت.

با نمودار امروز که پمپ قیمت 0.88٪ را نشان می دهد، خریداران سعی کردند به این روند صعودی پایان دهند. اما، کندل روزانه ای که در بالای مقاومت 1.1 دلار بسته شد، باید شکست را تأیید کند. این رالی ممکن است باعث شود قیمت MANA با 26.2 درصد افزایش به مقاومت 1.36 دلار برسد.

Decentraland (MANA) منطقه پشتیبانی بعدی را هدف قرار می دهد

اگر گاوها بتوانند شتاب خود را حفظ کنند، MANA ممکن است بتواند از قیمت سقف فعلی پیشی بگیرد و منطقه حمایت بعدی را که در 1.68 دلار قرار دارد، هدف قرار دهد.

با این حال، اگر قیمت Decentraland مجدداً به منطقه مقاومت 1.1 دلاری بازگردد و از متحرک نمایی 20 روزه خارج شود، این امر بازگشت مرحله تثبیت را تأیید می کند. اندیکاتور باند بولینگر جهش قیمت را نشان می دهد که نشان می دهد یک خرده قبل از نقض قریب الوقوع است. اما، خط وسطی که پشتیبانی می کند باید بتواند بهبود سکه را به جلو ببرد.

RSI همچنین افزایشی را در مقایسه با یک اقدام قیمت نشان می دهد که حاکی از عملکرد صعودی پایدار و افزایش یافته است. در واقع، RSI همچنین نشان می دهد که قیمت ممکن است از مقاومت 1.1 دلاری جدا شود.

جریان های درآمد مجازی املاک و مستغلات

Decentraland (MANA) توسط بلاک چین اتریوم تامین می شود. این بستری است که به کاربران امکان خرید و فروش املاک مجازی را می دهد. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند در این محیط دیجیتال، زمین‌های مجازی را بسازند، کاوش کنند، اجتماعی کنند و کسب درآمد کنند.

نسخه بتای Decentraland در سال 2019 عرضه شد و از فوریه 2020 به‌ویژه برای عموم مردم در دسترس قرار گرفت. پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز بتا، کاربران قادر به کشف و توسعه فعالیت‌های مختلف مانند بازی‌ها و سایر فعالیت‌های تجربی بودند.

در حال حاضر، بسیاری از کاربران Decentraland در حال حاضر جریان های درآمد سخاوتمندانه ای را از املاک مجازی از طریق تبلیغات، اجاره و سایر فعالیت ها ایجاد می کنند. همچنین می توانید کالاهای مجازی را در Decentraland مجدداً بفروشید و تولید کنید.

DLbc8Yro

MATIC total market cap at $2.07 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from TheNewsCrypto, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا