ارزهای دیجیتال

Decentraland بالا برای چهارمین جلسه مستقیم با هدف MANA 1.5 دلار

برای چهارمین جلسه متوالی، Decentraland ظاهر شده و شاهد افزایش نزدیک به 2 درصدی بوده است. علاوه بر این، روز چهارم MANA افزایش قیمتی را به بالای 1 دلار نشان داد.

Metaverse به ویژه از زمانی که فیس بوک به Meta تغییر یافته است، در حال افزایش است. قبل از آن، Decentraland همیشه بسیار محبوب بوده است، به خصوص برای کسانی که به دنیای مجازی علاقه دارند اما از بازی کودکان خسته شده اند.

محبوبیت Decentraland MANA

اساساً، Decentraland برای نوجوانان و بزرگسالانی طراحی شده بود که به دنبال اجتماعی شدن، ساختن و کسب درآمد با زمین مجازی هستند. تمام زمین ها و دارایی های مجازی که در Decentraland دیده می شوند را می توان با توکن MANA خریداری کرد.

املاک و مستغلات مجازی نیز بسیار مورد تقاضا بوده است و MANA به طور مداوم محیط مجازی خود را شکل می دهد تا تجربیات پیچیده و نفس گیر را برای کاربران فراهم کند، جایی که آنها بر دنیای مجازی خود تسلط کامل دارند.

Decentraland بسیار محبوب و قدرتمند شده است به طوری که بسیاری از شرکت های غول پیکر مانند سامسونگ، آدیداس و آتاری نیز املاک مجازی مجازی خود را در Decentraland خریداری کرده اند.

علاوه بر این، Decentraland همچنین وارد مشارکت و تامین مالی از شرکت هایی مانند Genesis One Capital، George Burke، Boost VC، Animoca Brand شده است. و مانند آن

با این حال، علیرغم مشارکت و حمایت بسیاری از برندهای محبوب، MANA همچنان در چند ماه گذشته با کاهش 70 درصدی مواجه شد، اما توانست 12 درصد در ماه جولای بهبود یابد.

Decentraland به دنبال صعودی. 1.5 دلار را هدف قرار می دهد

با نگاهی به نمودار روزانه، احتمال زیادی وجود دارد که افزایش قیمتی که مانا تجربه می‌کند در معاملات بعدی ادامه یابد. علاوه بر این، یک روند صعودی بلند مدت را نشان می دهد. در واقع، هدف قیمت Decentraland در مرحله بعدی 1.5 دلار است.

با قضاوت بر اساس روند تمساح ویلیامز، روند صعودی را نشان می دهد که به این معنی است که MANA با یک حرکت صعودی به سمت آگوست حرکت می کند. با این حال، اگر قیمت به زیر 0.84 دلار کاهش یابد، این تحلیل ممکن است رد شود.

Decentraland از روز جمعه صعودی به نظر می رسد. این توکن در حال حاضر 6.31 درصد در بالاترین حد پنج روزه خود کاهش یافته و 13.87 درصد در مقایسه با پایین ترین سطح پنج روزه خود که در 0.8460 دلار ثبت شده بود، 13.87 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، قیمت MANA در وسط منطقه حمایت و مقاومت، با مقاومت 0.9997 دلار و منطقه حمایت در 0.9359 دلار تعیین شده است.

علاوه بر این، Decentraland اخیراً با حجم پایین معامله می‌کند که نشان می‌دهد حجم معاملات امروز بسیار کمتر از میانگین حجم سکه در هفته گذشته است.

MANA total market cap at $1.91 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from VOI, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا