ارزهای دیجیتال

CZ Binance می‌گوید اکتساب FTX و Crypto Crash برای جامعه بد است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

مدیر عامل شرکت Changpeng Zhao (CZ) اظهاراتی برای روشن کردن هوا در بحبوحه مصیبت FTX و شرایط مربوط به خرید آن توسط Binance ارائه کرد. روز سه شنبه، FTT، توکن بومی FTX، با بیش از 73 درصد کاهش رو به ویرانی رفت. این اتفاق پس از آن رخ داد که صرافی دارایی های اتریوم خود را برای کاهش بحران ورشکستگی خود منحل کرد.

قبل از اینکه بحران مشخص شود، مدیر عامل FTX، Bankman-Fried، شایعات مربوط به فشار مالی شرکت را رد کرد. او گفت که دارایی شرکت سالم است و هیچ تهدیدی برای ورشکستگی وجود ندارد.

با این حال، دیروز، Bankman-Fried در توییتر رفت تا مصیبت مالی FTX را فاش کند. او از بایننس درخواست کرد که به آن‌ها در بررسی درخواست‌های برداشت قریب‌الوقوع کمک کند.

مدیر عامل بایننس CZ بعداً اعلام کرد که بایننس صرافی رمزنگاری شده را خریداری خواهد کرد. با این حال، امروز، مدیرعامل دوباره اعلام کرد، با بیان اینکه خرید فرضی یک تصمیم برنامه ریزی شده نبود. او خاطرنشان کرد که به دست آوردن FTX برای هیچ شرکت رمزنگاری خوب نیست، بنابراین برای بایننس یک برد محسوب نمی شود.

سقوط FTX بررسی دقیق صرافی‌های کریپتو توسط رگولاتورها را افزایش می‌دهد

با وجود روابط قبلی بایننس با FTX، اقدام برای خرید آن نسبتاً ناگهانی بود. به گفته Changpeng Zhao، او در کمتر از 24 ساعت با Bankman-Fried صحبت کرد که منجر به انتشار اخبار مربوط به خرید FTX شد. مدیر عامل بایننس توضیح داد که پیامدهای FTX فضای کریپتو را در رادار تنظیم کننده ها قرار می دهد.

علاوه بر این، CZ گفت که دشواری دریافت مجوز در بازار جهانی کریپتو افزایش خواهد یافت. وی بر شفاف سازی دارایی ها و ذخایر شرکت تاکید کرد. توصیه Changpeng Zhao با توصیه های مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ برای حسابرسی عمومی و شفافیت در صنعت مطابقت دارد.

علاوه بر این، CZ در بیانیه خود به کیفیت محصول اهمیت داد. با توجه به شرایط فعلی بازار، او کارمندان خود را تشویق کرد که به جای قیمت دارایی، روی ایجاد محصولات با ارزش برای کاربران تمرکز کنند.

علی‌رغم مشکلات نقدینگی FTX و نگرانی‌ها در مورد اینکه چگونه می‌تواند بر خریداران بالقوه تأثیر بگذارد، CZ برنامه‌هایی را برای به دست آوردن کامل صرافی ارز دیجیتال فاش کرد. مدیر عامل تایید کرد که صرافی ارز دیجیتال در یک بحران نقدینگی جدی قرار دارد و این خرید نوعی کمک برای پوشش بدهی های FTX است.

پس از سقوط FTT به بازار نگاه کنید

خبر سقوط FTX باعث شد که بازار ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت دارایی‌ها، با کاهش کلی 10 درصدی، زیان زیادی را متحمل شود.

FTT در هفت روز گذشته 83 درصد کاهش را ثبت کرده است. قیمت آن در حال حاضر 77 درصد کاهش 24 ساعته را نسبت به قیمت روز دوشنبه 22 دلار ثبت کرده است. این توکن با قیمت بالای 2 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 3,197,341,326 دلار به فروش می رسد.

موضوع FTT تأثیر آبشاری بر بازار کریپتو گذاشته است، زیرا قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته 10 درصد کاهش یافته است. بیت کوین اکنون در 24 ساعت گذشته با 16151 دلار معامله می شود، در حالی که اتریوم 23.49 درصد کاهش یافته و با قیمت 1135 دلار معامله می شود.

اتریوم یک مسیر صعودی ETHUSDT را در Tradingview.com دنبال می کند
featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا