ارزهای دیجیتال

Curve Finance (CRV) 31 درصد از ارزش خود را در 30 روز گذشته از دست داده است.

قیمت توکن بومی Curve Finance، CRV، در هفته‌های اخیر با افزایش قیمت‌ها به شدت در حال کاهش بوده است. بازار نزولی کنونی در تهاجم خود به معامله گران و سرمایه گذاران بی امان بوده است.

از آنجایی که بحران FTX به طور کلی بر بازار ارزهای دیجیتال فشار می آورد، ارزهای رمزنگاری برجسته مانند بیت کوین و اتریوم احتمالاً همچنان این درد را احساس می کنند.

با توجه به رابطه قوی بین CRV و ETH، دومی احتمالاً در آینده نزدیک کاهش بیشتری خواهد داشت.

آخرین اعداد: کاهش مداوم در ارزش

بر اساس اعداد CoinGecko، ارزش سکه در چند ماه گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده است، به طوری که بازه زمانی ماهانه چشمگیرترین افت 43 درصدی را از ژانویه نشان می دهد. در ماه گذشته، CRV 31 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

ابزار تجزیه و تحلیل روی زنجیره ارائه شده توسط CoinMarketCap نیز قرمز رنگ است و نشان می دهد که یک خرس قدرتمند در حال حاضر شرایط بازار توکن را کنترل می کند.

Chart: TradingView

علاوه بر این، CRV در حال حاضر با ضرر 0.5048 دلار معامله می شود. با توجه به شاخص های فنی، بدبینی گسترده نسبت به وضعیت بازار پابرجاست. از زمانی که CRV نزدیک به 1 دلار است، RSI از 55 بالاتر نرفته است.

روند منفی قیمت توکن را می توان با رابطه نزدیک آن با اتریوم نیز توضیح داد. هر دو ارز دیجیتال در این زمان با 0.94 همبستگی بالایی دارند. این نشان می‌دهد که اگر ثروت CRV بدتر شود، قیمت CRV با ETH کاهش می‌یابد.

آیا Curve در روزهای آینده بهبود خواهد یافت؟

گسترش باند بولینگر نشان دهنده افزایش قابل توجه نوسان قیمت است. این به خودی خود یک شاخص قوی است، اما زمانی که با متغیرهای دیگر ترکیب شود، ممکن است کاهش بیشتر قیمت را در روزهای آینده نشان دهد.

این توسط خط روند و شمع های متعدد پشتیبانی می شود که نشان دهنده یک نوسان قوی رو به پایین برای CRV است.

اعداد سه گانه EMA در بازه های زمانی 20 و 30 روزه نیز قدرت نزولی را نشان می دهد. با این حال، وضعیت در مدت زمان طولانی تر معکوس می شود.

این می تواند نشانه ای باشد که CRV در دراز مدت خوب خواهد بود. با این حال، این بسیار بعید است زیرا نه تنها قیمت CRV کاهش یافته است، بلکه TVL پروتکل نیز کاهش یافته است.

به گفته DeFiLlama، TVL از 6.49 میلیارد دلار در 7 نوامبر، قبل از سقوط FTX، به 3.98 میلیارد دلار امروز کاهش یافت. این با حجم معاملات به اوج خود در حدود 3.52 میلیارد دلار همراه است.

Curve از بحران کنونی بازار نزولی فرار می کند، اگر این تسلی بخش باشد. با این حال، سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که سودهای عظیمی را در آینده نزدیک از این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند، باید چنین انتظاراتی را کنار بگذارند.

یک موقعیت کوتاه در قیمت فعلی بازار، اقدام قیمت را متعادل می کند و درآمد اضافی ایجاد می کند.

Curve Finance CRV 31 درصد از ارزش خود را در

CRV total market cap at $266 million on the weekend chart | Featured image from Forex Academy, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا