ارزهای دیجیتال

Crypto Lender Celsius برای ورشکستگی، به دنبال “تجدید ساختار جامع” است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Crypto Lender Celsius برای ورشکستگی، به دنبال "تجدید ساختار جامع" است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • شرکت CeFi سلسیوس طبق ماده 11 فصل ورشکستگی خود را اعلام کرده است
  • این شرکت در حال حاضر 167 میلیون دلار پول نقد در دست دارد که باید نقدینگی کافی را در طول فرآیند بازسازی فراهم کند.
  • این خبر تقریبا یک ماه پس از واکنش شرکت به تسریع جریان خروجی با توقف برداشت منتشر شد.

پرونده ورشکستگی یک ماه پس از برداشت از فریزر سلسیوس به دلیل مشکلات نقدینگی صورت می گیرد

وام دهنده ارز دیجیتال سلسیوس که دارای محدودیت نقدینگی است، طبق فصل 11 به دادگاه ورشکستگی مستقر در نیویورک ورشکستگی داده است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در روز چهارشنبه، این شرکت به دنبال بازسازی و تثبیت عملیات تجاری خود برای به حداکثر رساندن ارزش برای همه ذینفعان است. سلسیوس بر اساس پرونده، بین 1 تا 10 میلیارد دلار دارایی دارد.

تیم سلسیوس این خبر را با جامعه گسترده تر در توییتر به اشتراک گذاشت.

این خبر تقریباً یک ماه پس از آن منتشر شد که شرکت ابتدا برداشت‌ها را متوقف کرد تا از خود در برابر جریان‌های خروجی بزرگ ناشی از رکود ارزهای دیجیتال و فروپاشی اکوسیستم Terra محافظت کند.

اعضای کمیته ویژه هیئت مدیره در بیانیه ای مشترک گفتند: «پرونده امروز به دنبال تصمیم دشوار اما ضروری ماه گذشته سلسیوس برای توقف برداشت، مبادله و انتقال در پلتفرم خود به منظور تثبیت کسب و کار و محافظت از مشتریان خود است.» هیئت مدیره اضافه کرد: «بدون مکث، تسریع برداشت‌ها به مشتریان خاصی اجازه می‌داد … به طور کامل پرداخت شوند و دیگران را پشت سر بگذارند».

سلسیوس مقدار قابل توجهی از بدهی را در هفته های اخیر به تعدادی از پروتکل های وام دهی و استقراض DeFi پرداخت کرد، از جمله 41 میلیون دلار DAI به Maker و 20 میلیون دلار USDC به Aave. سلسیوس با بازپرداخت بخشی از بدهی خود توانست 440 میلیون دلار از WBTC را که به عنوان وثیقه در هنگام وام گرفتن از DAI استفاده می کرد، باز کند.

در اوایل این هفته، سلسیوس Kirkland & Ellis LLP را به عنوان مشاور حقوقی جدید خود استخدام کرد، که باعث شد بسیاری بر این باور باشند که پرونده ورشکستگی شرکت قریب الوقوع است. این شرکت حقوقی مستقر در شیکاگو همچنین خدمات حقوقی خود را به Voyager Digital، یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال که هفته گذشته اعلام ورشکستگی کرد، ارائه می‌کند.

طبق بیانیه مطبوعاتی، سلسیوس در حال حاضر 167 میلیون دلار پول نقد در اختیار دارد که باید “نقدینگی کافی” را در طول بازسازی شرکت فراهم کند.

توکن CEL بومی این پلتفرم با خبر تشکیل پرونده ورشکستگی بیش از 10 درصد از دست داد و در حال حاضر با قیمت 0.8195 دلار در حال تغییر است که تقریباً 90 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 8.01 دلار که در ژوئن گذشته به آن رسیده بود، کاهش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا