ارزهای دیجیتال

Crypto Exchange Binance صندوق SAFU خود را در میان نوسانات قیمت به 1 میلیارد دلار افزایش داد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

اخیراً با کاهش قیمت ها، بازار کریپتو وارد تونل تنگ شده است. اکثر دارایی های کریپتو با وقفه اندک یا بدون وقفه به سمت جنوب حرکت می کنند. خرس ها بیش از حد شدید می شوند و تنش در بازار همچنان افزایش می یابد.

این نوسانات باعث شده است که صرافی پیشرو بایننس به دنبال پایداری باشد. این اقدام جدید پس از آن صورت گرفت که صرافی قصد خود را برای خرید FTX برای کاهش مشکلات نقدینگی خود اعلام کرد.

مدیر عامل Binance، Changpeng Zhao (CZ)، به طور فعال به رویدادهای درام Binance-FTX اشاره کرده است. او همچنین در توییتر نکاتی را در مورد این درام فاش کرد.

در یک توییت امروز، سی. طبق این پست، بایننس صندوق دارایی امنیتی خود را برای کاربران (SAFU) به معادل یک میلیارد دلار افزایش داد.

CZ گزارش داد که این حرکت امنیت شبکه را در برابر نوسانات اخیر قیمت بازار تضمین می کند. علاوه بر این، هدف محافظت از کاربران با اطمینان از ادامه عملیات بدون توجه به روند بازار است.

جزئیات SAFU بایننس

علاوه بر این، مدیر عامل بایننس به جزئیات دو حساب ذخیره و پیوندهای آنها اشاره کرد. یکی از این حساب ها دارای توکن بایننس کوین (BNB) و استیبل کوین بایننس (BUSD) به ارزش حدود 700 میلیون دلار است. حساب دوم شامل توکن های بیت کوین (BTC) به ارزش حدود 300 میلیون دلار است.

در واکنش به پست توییتر، برخی از افراد جامعه رمزنگاری مواضع خود را به مدیرعامل اعلام کردند. برخی ابتکار عمل و دیدگاه رهبری منحصر به فرد او برای امنیت شبکه را تحسین کردند.

یکی از کاربران اشاره کرد که همه شرکت‌های رمزنگاری باید بایننس را تقلید کنند تا صندوق دارایی امنیتی برای کاربران (SAFU) داشته باشند. با این حال، برخی هنوز کفایت سقف ذخیره صندوق برای کاربران را زیر سوال می برند.

بازار کریپتو دچار افت شدید شد | منبع: Crypto Total Market Cap در TradingView.com

در سال 2018، بایننس SAFU با صندوقی که به پشتیبان گیری از دارایی های کاربران در شرایط بحرانی اختصاص داده شده بود، شروع به کار کرد. علاوه بر این، شرکت 10 درصد از کارمزد معاملات را به صندوق اختصاص داد. به تدریج، این صندوق به رشد خود ادامه داد و برای اولین بار در فوریه امسال به یک میلیارد دلار رسید.

CZ شفافیت را در شرکت کریپتو حفظ می کند

مدیر عامل بایننس در رسیدگی به تقریباً تمام رویدادهای شرکت موضع شفافی را حفظ کرده است. CZ اظهار داشت که این شرکت یک سیستم Proof-of-Reserve را با استفاده از Merkle Trees مستقر خواهد کرد.

هدف دستیابی به شفافیت کامل با جامعه است. علاوه بر این، Merkle Trees رمزگذاری داده های بلاک چین را از طریق روشی امن تر و کارآمدتر امکان پذیر می کند.

بنابراین، واکنش‌ها در مورد کفایت SAFU بایننس پس از توییت CZ در مورد استفاده از Proof-of-Reserve در روز قبل ظاهر می‌شود. مدیرعامل اشاره کرد که این سازوکار اطلاعات دقیقی در مورد نقدینگی برای شبکه ارائه می دهد.

featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا