ارزهای دیجیتال

CropBytes با وجود ادامه بازار خرسی همچنان تحت تاثیر قرار می دهد

اگر یک نام وجود داشته باشد که در حال حاضر باید در رادار همه باشد، آن CropBytes است. از آنجایی که بخش کریپتو و بلاک چین هم از نظر محبوبیت و هم از نظر استفاده به سر به فلک می‌کشد، پروژه‌های قابل دوام مانند CropBytes نه تنها توانسته‌اند ثبات ارائه ویژگی‌های نوآورانه جدید را حفظ کنند، بلکه کیفیت این خدمات را نیز به شیوه‌ای مؤثر حفظ کرده‌اند.

با این حال، شاید مهم‌تر از همه، CropBytes در جایی موفق شده است که بسیاری دیگر به ظاهر شکست خورده‌اند و این به این واقعیت ساده مربوط می‌شود که آنها برای جامعه‌ای که بیش از 4 سال نزدیک باقی مانده است، ساخته شده‌اند.

بازی شبیه‌ساز کشاورزی، که در طی ماه‌های آگوست تا سپتامبر، 800% بازگشت سرمایه را تجربه کرد، به زودی «رایگان برای بازی» خواهد شد. همچنین، بسیاری از بازارها در CropBytes، یعنی CAF، FRF، و Pro Mix، بیش از سه برابر افزایش یافته اند که منجر به بازگشت سرمایه (ROI) فوق الذکر برای بازیکنان شده است.

CropBytes چیست؟

CropBytes یک بازی شبیه سازی کشاورزی است که بر اساس اقتصاد دنیای واقعی ساخته شده است. راه اندازی یک “مزرعه ارزهای دیجیتال” بیش از رشد محصولات دیجیتال و پرورش حیوانات را شامل می شود، هدف نهایی این است که کاربران به اقتصاد کمک کنند و در عین حال تجارت کریپتو خود را توسعه دهند.

هدف اصلی آن ارائه یک پلتفرم کارآمد و با کیفیت به مشتریان خود برای استفاده از مزایای کریپتو برای بازی و کسب درآمد در یک محیط مجازی است. CropBytes همچنین با دستگاه‌های سازگار با اندروید و iOS با رتبه‌بندی بیش از 4.3 / 5 در فروشگاه‌های برنامه‌ها و رتبه اول در بازی‌های سبک شبیه‌سازی در playtoearn.net کاملاً سازگار است.

این بازی دارای یک بازار درون بازی است که روزانه بیش از یک میلیون دارایی بین بازیکنان معامله می شود. از سال 2018، CropBytes بیش از 600 هزار ثبت نام دارد که شامل سرمایه گذاران، معامله گران و بازیکنان می شود.

دارایی های بازی معدن

1663435392 733 CropBytes با وجود ادامه بازار خرسی همچنان تحت تاثیر قرار

‘Asset Mining’، یکی از مورد انتظارترین ویژگی های CropBytes، اکنون در دسترس است. این ویژگی جدید به بازیکنان اجازه می‌دهد تا دارایی‌های بازی جدیدی تولید کنند که می‌توانند با رایت CBX و Pro Mix استخراج شوند. اقتصاد CropBytes به دلیل دارایی‌های نقدینگی بالا که به راحتی قابل معامله هستند و دارای ابزار درون بازی هستند، پایدار است. در نتیجه، لایه‌های متعددی در گیم‌پلی از نظر استخراج دارایی و همچنین ارائه ارزش و سودمندی وجود دارد.

فرآیند ساده است. تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که به ایستگاه CBX رفته، دارایی مورد نظر خود را برای استخراج انتخاب کنند و سپس CBX و Pro Mix خود را برای شروع استخراج رایت کنند. علاوه بر این، ترکیب Pro Extracts و Fruit Feed، Pro Mix را به دست می‌دهد که می‌تواند در بازار معامله شود.

استخراج دارایی کشاورزان را قادر می سازد تا علاوه بر اینکه به آنها کمک می کند تا کسب و کار خود را برای ورود به اقتصاد خدمات آماده کنند، به منبع جدیدی از دارایی های ارزشمند بازی دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کشاورزان را قادر می سازد تا از خروجی مزرعه خود برای افزایش موجودی دارایی خود استفاده کنند که موارد استفاده اضافی را برای عصاره ها فراهم می کند.

دعوت کنید و با CropBytes کسب درآمد کنید

1663435392 22 CropBytes با وجود ادامه بازار خرسی همچنان تحت تاثیر قرار

یک برنامه ارجاع جدید CropBytes وجود دارد که عملکرد بسیار خوبی داشته است. برنامه «دعوت و کسب درآمد» طراحی شده است تا به کاربران کمک کند تا تجارت کشاورزی خود را توسعه دهند و در عین حال سفیران تبلیغاتی باشند.

کاربران می توانند دارایی هایی به ارزش 80 CBX را به ازای هر بازیکن جدیدی که وارد هیئت می کنند به دست آورند. بازیکنان جدید هنگام استفاده از کد ارجاع برای ثبت نام از دریافت جایزه نیز بهره مند خواهند شد. کاربران همچنین می‌توانند به راحتی دعوت‌ها، پاداش‌ها و درآمدهای خود را با استفاده از «داشبورد پاداش» خود پیگیری کنند. تعدادی از “شرایط و ضوابط” در وب سایت لیست شده است که قبل از شرکت در برنامه جدید باید مطالعه شود. همچنین یک بخش مفید “سؤالات متداول” برای پاسخ به برخی از سوالات متداول موجود است.

اهداف آینده CropBytes:

1663435392 835 CropBytes با وجود ادامه بازار خرسی همچنان تحت تاثیر قرار

طبق نقشه راه رسمی، حامیان CropBytes می توانند منتظر برخی ویژگی های جدید باشند که به زودی معرفی می شوند، مانند ‘CBX Mining V2’، و ‘Asset Tokenization’ (که استخراج دارایی ضروری است، اگرچه دارایی ها در آینده به صورت زنجیره ای اضافه می شوند. این منجر به شفافیت بیشتر و همچنین مالکیت واقعی برای کاربران می شود). برنامه های بلند مدت همچنین شامل توسعه متاورس، مینی بازی ها، اقتصاد خدمات و موارد دیگر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا