ارزهای دیجیتال

Cosmos Hub در عرض 24 ساعت بیش از 5٪ افزایش یافت – ATOM در هفته گذشته 13٪ افزایش یافت

خریداران سکه Cosmos (ATOM) در سطح 10 دلار به عنوان منطقه حمایتی آن قرار گرفته اند.

  • سکه Cosmos (ATOM) همانطور که در 24 ساعت گذشته مشاهده شد بیش از 5 درصد افزایش یافت.
  • همانطور که در کانال موازی رو به بالا مشاهده می شود، ATOM همچنان به شدت در نوسان است.
  • قیمت سکه در هفته گذشته کشش چشمگیری داشته و 13 درصد افزایش یافته است.

طبق گفته‌های CoinMarketCap، ATOM روند صعودی گسترده‌ای در ۱۲.۰۹ دلار یا افزایش چشمگیر ۴.۴۶ درصدی تا زمان نگارش این مقاله دارد. در حال حاضر، ATH ATOM روی 44.45 دلار تعیین شده است که به این معنی است که گاوها باید کمی سخت تر از حد معمول کار کنند تا قیمت را بیشتر افزایش دهند.

حجم معاملات ATOM در هفته گذشته 102.0 درصد افزایش یافت

نمودار روزانه نوسانات و حرکت قیمت برای Cosmos Hub (ATOM) را نشان می دهد. در حال حاضر، حجم معاملات ATOM همانطور که در هفته گذشته مشاهده شد، 102.0 درصد افزایش یافته است. با این حال، کل عرضه یا حجم ATOM در گردش 0.27٪ کاهش یافته است. در حال حاضر، ATOM در رتبه 28 قرار داردهفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار که در حال حاضر 3.47 میلیارد دلار است.

به نظر می رسد خرس ها از ATOM دور شده اند زیرا گاوها همچنان قیمت را بالا می برند. Cosmos Hub در چند هفته گذشته به دلیل فشار خرید تهاجمی، یک رالی چشمگیر داشته است. به نظر می رسد سکه ATOM طی چند هفته گذشته به طور مداوم رو به بالا حرکت می کند. علاوه بر این، گاوها پس از بازدید مجدد از خط حمایت سکه، دوباره انرژی گرفتند.

در صورتی که خریداران منطقه مقاومت ATOM را نقض کنند، خریداران به بازگشت سرمایه 60 درصدی در روزهای آینده خوشبین هستند. خریداران قطعا قیمت را با 10 دلار به عنوان منطقه حمایت و سطح 12.5 دلار به عنوان مانع صعودی افزایش می دهند.

کیهان: 20 دلار در هدف

خریداران دائماً به منطقه مقاومت بعدی چشم دوخته اند زیرا نقض این سطح ممکن است قیمت دارایی را به اوج خود در 20 دلار برساند.

ارزش بازار ATOM یک شبه 4.8 درصد افزایش یافته یا به 3.4 میلیارد دلار رسیده است. افزایش حجم معاملات نیز به افزایش شتاب خرید اشاره دارد. RSI ATOM همچنین نشان می‌دهد که توانسته است خط روند نزولی را بشکند و نزدیک به مرز فروش بیش از حد باشد. علاوه بر این، MACD سکه نیز نشان دهنده یک حرکت صعودی برای ATOM است.

خریداران مشتاقانه منتظر هستند که گاوها از محدوده مقاومتی 12.5 دلاری عبور کنند و شناور شوند. علیرغم موانعی که گاوها با آن روبرو هستند، خریداران مثبت هستند که افزایش 60 درصدی از سطح فعلی ممکن است و در واقع ممکن است قیمت را به 20 دلار برساند.

ATOM total market cap at $3.35 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from CoinCentral, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا