ارزهای دیجیتال

Cosmos (ATOM) یک روند نزولی را از 2 ماه گذشته تجربه کرده است

Cosmos (ATOM) امسال را با موفقیت آغاز کرد و در 17 ژانویه به بالاترین حد تاریخ خود (ATH) رسید و به قیمت 44.45 دلار معامله شد.

اما درست مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده، نتوانست آن سطح را حفظ کند و بی امان توسط بازار بی ثبات کریپتو تحت فشار قرار گرفت.

  • Cosmos در ماه گذشته 16.8 درصد کاهش داشته است
  • پیش بینی می شود ATOM از هم اکنون به زیر 7 دلار در ماه سقوط کند
  • کیهان نه ماه پس از رسیدن به ATH خود در حرکت نزولی طولانی باقی می ماند

9 ماه بعد، کاسموس بیش از 70 درصد از ATH خود را از دست داد و در حال حاضر با 11.86 دلار معامله می شود. کوینگککو در زمان نگارش این مقاله

تنها در دو هفته، دارایی 10.3 درصد کاهش یافت. بر اساس یک ماه تا به امروز، 23rd بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار تقریباً 17٪ کاهش یافت.

نتوانست از آن رهایی یابد رو به پایین روندی که از اواخر ماه سپتامبر ادامه داشته است.

شاخص های فنی که به دنبال کیهان نیست

امیدها برای یک روند صعودی برای دارایی این بار ممکن است با ناامیدی مواجه شود، زیرا نقاط تحلیل آن به سمت گسترش حرکت نزولی فعلی متمایل است.

Source: TradingView

در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) کیهان بالای 40 باقی مانده است، اما همچنان زیر امتیاز خنثی 50 است. اگرچه قوی نیست، اما همچنان سکه دیجیتال را در یک روند نزولی خواهد کشید.

در سپتامبر، حجم On-Balance ATOM (OBV) بین دو سطح مقاومت و حمایت در نوسان بود. در این مورد، نمی توان یک موج را رد کرد، اما همین امر را می توان در مورد کاهش شدید قیمت نیز گفت.

عملکرد فعلی قیمت کریپتو نشان می‌دهد که طی چند روز آینده فروشندگان برتری خواهند داشت. در نتیجه پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که کیهان در روزهای آینده حتی بیشتر کاهش می‌یابد.

طبق پیش بینی از Coincodex، پنج روز آینده شاهد کاهش ATOM تا 10.72 دلار خواهیم بود.

وضعیت از آنجا بهتر نمی شود زیرا پیش بینی 30 روزه حاکی از سقوط شدید است که Cosmos را به 6.72 دلار خواهد رساند.

بهره اتمی در حال حاضر محو شده است؟

Cosmos از نظر فعالیت های توسعه ای شروع خوبی برای ماه اکتبر داشت و اعداد قوی را از اوایل تا اواسط ماه محاسبه کرد.

اما به نظر می رسد که توسعه دهندگان متوقف شده اند زیرا معیارهای فعالیت در اواخر ماه شروع به کاهش کردند. علاوه بر این، تسلط اجتماعی برای پروتکل کم باقی ماند و به اوج خود در 0.72٪ رسید.

حتی زمانی که کاسموس در ماه سپتامبر افزایش یافت، از 11.7 دلار به 16.7 دلار رسید، نتوانست از ارزش تقریباً ناچیز فعلی تسلط اجتماعی خود پیشی بگیرد.

با همه نشانه ها، به نظر می رسد که علاقه به دارایی کریپتو در حال کاهش است. به نظر می رسد که این امر به شدت بر قیمت معاملات تأثیر می گذارد، زیرا ATOM احتمالاً به زودی به 10.53 دلار یا بدتر از آن به 9 دلار خواهد رسید.

Cosmos ATOM یک روند نزولی را از 2 ماه گذشته

ATOM total market cap at $3.3 billion on the daily chart | Featured image from Jeremy Thomas/Unsplash, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا