ارزهای دیجیتال

Cosmos (ATOM) روند صعودی را باطل می کند. منطقه مورد علاقه بعدی برای قیمت کجاست؟

  • قیمت ATOM در بازه‌های زمانی بالا برای روند بالاتر با وجود نشان دادن احساسات صعودی در زمان‌های اخیر تلاش می‌کند.
  • ATOM زیر سطح حمایت روند صعودی معامله می شود زیرا قیمت با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد.
  • قیمت ATOM پشتیبانی کلیدی را به عنوان قیمت زیر 50 و 200 روز متحرک نمایی متحرک (EMA) معامله می کند.

قیمت Cosmos (ATOM) در تلاش است تا روند صعودی خود را کشف کند زیرا قیمت به زیر حمایت روند صعودی در برابر تتر (USDT) می‌رسد. هفته‌های گذشته شاهد بودیم که ارزش بازار ارزهای دیجیتال خوب به نظر می‌رسید زیرا قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری، از جمله Cosmos (ATOM) قدرت زیادی نشان دادند زیرا قیمت از پایین‌ترین سطح 6 دلار به بالاترین سطح 17 دلار افزایش یافت. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Cosmos (ATOM) در نمودار هفتگی.

علیرغم اینکه در هفته‌های اخیر حرکت قیمتی بسیار خوبی را نشان می‌دهد و بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به پروژه‌های مختلفی که در اکوسیستم کاسموس ساخته می‌شوند، علاقه‌مند شده‌اند، این به نوعی کاتالیزور بزرگی برای چنین حرکت قیمتی است.

پس از کاهش قیمت ATOM به پایین ترین سطح هفتگی 6 دلار، قیمت از این پایین به 17 دلار افزایش یافت، جایی که قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالای این منطقه تا ارتفاع 20 دلار روبرو شد.

قیمت ATOM با رد شدن به پایین ترین سطح 12.5 دلار مواجه شد، جایی که قیمت جهش کرد و به بالاترین سطح 13.5 دلار رسید، اما با ادامه دامنه قیمت، نتوانست بالاتر از آن حرکت کند.

پشتیبانی هفتگی بعدی ATOM 12.1 دلار است، با توجه به اینکه قیمت آن منطقه را دوباره آزمایش می کند. اگر ATOM نتواند این منطقه را حفظ کند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت باشیم زیرا پشتیبانی هفتگی قوی نزدیک به این منطقه وجود ندارد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ATOM – 17 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت ATOM – 12.1 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ATOM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ATOM | منبع: ATOMUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت ATOM به پایین‌تر از مقاومت کلیدی تشکیل‌شده توسط خط روند صعودی ادامه می‌دهد، زیرا قیمت به زیر این خط روند شکسته شد و به ATOM کمک کرد تا ساختار صعودی خود را برای روزهای گذشته که روند داشت حفظ کند.

قیمت ATOM قدرت خود را نشان داده است، زیرا قیمت پایین تر از سطح حمایت کلیدی قرار نگرفته است، زیرا این امر می تواند منجر به سفارش های فروش بیشتر برای دارندگان ATOM شود.

مقاومت روزانه برای قیمت ATOM – 13.8 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ATOM – 12.1 تا 10.4 دلار.

تجزیه و تحلیل زنجیره ای ATOM

1665440174 578 Cosmos ATOM روند صعودی را باطل می کند منطقه مورد
تجزیه و تحلیل زنجیره ای ATOM | منبع: در Messari.io

قیمت ATOM از تجزیه و تحلیل زنجیره ای با وجود کاهش بیش از 70 درصدی مناسب تر به نظر می رسد. ATOM در سه ماه گذشته بازدهی معقول سرمایه گذاری (ROI) 64 درصدی را در مقایسه با سایر دارایی های رمزنگاری که در ماه های گذشته با مشکل مواجه بوده اند، تولید کرده است.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview and Messari

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا