ارزهای دیجیتال

Cosmos (ATOM) با تسلیم شدن گاوها زیر 13 دلار معامله می شود. در اینجا سطوحی وجود دارد که گاو نر خواهد خرید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت ATOM منطقه تقاضای 13 دلاری خود را از دست می دهد زیرا قیمت به منطقه پایین 10 دلار معامله می شود و می تواند فروش بیشتری را تجربه کند.
  • قیمت ATOM پس از یک روند نزولی با وضعیت فعلی بازار همچنان ضعیف به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت ATOM کمتر از 50 میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) معامله می‌شود که در سطح چشم گاوها برای خرید قرار می‌گیرد.

در دو روز گذشته، بازار کریپتو شاهد تغییرات شدیدی در احساسات بوده است، به طوری که Cosmos (ATOM) و قیمت سایر آلت‌کوین‌ها پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه بایننس پس از انجام بررسی‌های لازم، FTX را تصاحب نمی‌کند، برای بقا تلاش می‌کنند. در هفته‌های گذشته، قیمت Cosmos (ATOM) عملکرد خوبی داشت و از حداقل 13 دلار به بالاترین سطح 15 دلار رسید. اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی سود بیشتر می کنند و بسیاری امیدوارند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Cosmos (ATOM) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

قیمت ATOM، علی‌رغم اینکه در هفته‌های اخیر قدرت بالایی از خود نشان داد، ATOM در هوا معلق مانده است زیرا وضعیت فعلی بازار منجر به کاهش قیمت آن پس از مدت‌ها به پایین‌ترین حد هفتگی خود یعنی 10 دلار شده است.

قیمت ATOM قبل از جهش از این منطقه به پایین‌ترین حد هفتگی 9.5 دلار کاهش یافت، که قدرت بالایی را به منطقه 10 دلاری نشان داد زیرا قیمت قصد دارد بالاتر رود.

مقاومت هفتگی برای قیمت ATOM – 11.5 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ATOM – 6.5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ATOM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ATOM | منبع: ATOMUSDT در Tradingview.com

قیمت ATOM در بازه زمانی روزانه ضعیف باقی می‌ماند، زیرا قیمت در زیر منطقه حمایت کلیدی 11.5 دلار معامله می‌شود و گاوها به مناطق پایین‌تری برای خرید روی قیمت ATOM چشم دوخته‌اند.

با توجه به اینکه این پروژه با حمایت خوب جامعه چقدر قوی بوده است، منطقه 8.5 تا 5.5 دلاری یک منطقه تقاضای کلیدی برای قیمت ATOM در هر دو بازه زمانی هفتگی و روزانه بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت ATOM – 12 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ATOM – 8 تا 5 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا