ارزهای دیجیتال

Cosmos (ATOM) با بیش از 10 درصد افزایش به عنوان شاخص نشان می دهد که در منطقه امن نیست

  • قیمت ATOM با جهش قیمت از پایین ترین سطح هفتگی 8.5 دلار به گاوها قدرت نشان می دهد.
  • قیمت ATOM همچنان نزولی به نظر می‌رسد، زیرا احساسات بیشتر برای بازار تداوم می‌یابد و اوضاع برای بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران نامشخص است.
  • قیمت ATOM در بازه زمانی روزانه بالا می رود، زیرا قیمت به سمت قیمت 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) حرکت می کند، به نظر می رسد کمتر احتمال دارد که بالاتر از آن بشکند.

اقدام قیمتی که اخیراً توسط Cosmos (ATOM) نمایش داده شد، پس از کاهش قیمت‌ها از منطقه 27 دلار به حداقل 8.5 دلار در هفته، انگیزه‌بخش نبود. با توجه به اینکه بسیاری به دنبال کاهش شدید قیمت بیت کوین (BTC) بودند، قیمت بیت کوین (BTC) از 15500 دلار با افزایش قیمت به 16500 دلار افزایش یافت و با افزایش قیمت کوموس (ATOM) در حاشیه قرار گرفت. برای نگه داشتن پشتیبانی قوی بالای کلید. اقدامات قیمتی که اخیراً توسط Cosmos (ATOM) و بسیاری از آلتکوین ها نشان داده شده است، مشکل ساز بوده است زیرا بسیاری از آلتکوین ها برای بقا می جنگند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز پس از هفته های گذشته حرکت بزرگی انجام نداده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Cosmos (ATOM) در نمودار هفتگی

بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتو روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند و بسیاری نگران این هستند که بازار پس از این همه آشفتگی در فضای کریپتو به کجا می‌رود. بسیاری از آلتکوین ها برای نشان دادن قدرت تلاش کرده اند و در تلاش برای بقای خود، پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده اند.

بلاتکلیفی فعلی بازار باعث شده است که معامله گران و سرمایه گذاران برای خرید آلتکوین ها تردید داشته باشند، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزش آنها به این زودی افزایش یابد.

قیمت ATOM در نمودار هفتگی علی‌رغم عدم اطمینان بازار که بر پروژه‌های ارزهای دیجیتال بزرگی که به ساخت خود در این بازار نزولی ادامه داده‌اند، با مشکل مواجه شده است و FUD (ترس از عدم اطمینان و شک) بیشتر ادامه دارد. ATOM شاهد داد و ستد قیمت آن در منطقه 17 دلار در نمودار هفتگی بود، اما قیمت رد شد زیرا قیمت ATOM به منطقه 8.5 دلار کاهش یافت و با کاهش کمی از بازار، از این منطقه جهش کرد و در 9.5 دلار معامله شد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ATOM – 10 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ATOM – 8.5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ATOM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ATOM | منبع: ATOMUSDT در Tradingview.com

قیمت ATOM در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می ماند زیرا پس از رد شدن قیمت از بالای 17 دلار، قیمت بالای حمایت 8.5 دلار معامله می شود.

قیمت ATOM با 9.8 دلار زیر 50 و 200 EMA معامله می شود که به عنوان مقاومت برای قیمت ATOM عمل می کند. قیمت 11.5 دلار و 13.8 دلار مطابق با قیمت های این سطوح است که به عنوان مقاومت عمل می کند.

اگر قیمت ATOM بشکند و به بالای 11.5 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت ATOM تا منطقه 13 دلار باشیم. شکستن زیر منطقه 8.5 دلار، قیمت را به منطقه 5 دلاری بازگرداند.

مقاومت روزانه برای قیمت ATOM – 11.5 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ATOM – 8.5-6 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا