ارزهای دیجیتال

Cosmos به دلیل مشکلات قیمتی به 12 دلار چسبیده است، آیا این منطقه به عنوان پشتیبان قوی عمل خواهد کرد؟

  • قیمت ATOM قدرت خود را نشان می دهد زیرا قیمت از 12 دلار با حجم خوب با چشم انداز برای بازپس گیری 13 دلار کاهش یافت.
  • با از سرگیری ساختار صعودی قیمت، ATOM از یک روند نزولی خارج می شود.
  • قیمت ATOM همچنان در بازه زمانی چهار ساعته بالای 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

حرکت قیمت بیت کوین (BTC) به اکثر آلتکوین ها آسیب رسانده است، به طوری که Cosmos (ATOM) قیمت خود را در حمایت کلیدی می یابد زیرا گاوها با خون و عرق از این منطقه دفاع می کنند. اخبار اخیر شاخص قیمت مصرف کننده تأثیر قابل توجهی بر بازار کریپتو داشت، زیرا قیمت بیت کوین قبل از بازگشت به 19300 دلار به پایین ترین سطح 18200 دلار سقوط کرد و بسیاری از آلت کوین ها در تلاش برای ادامه دادن بودند، اما کوموس (ATOM) ثابت کرد که انعطاف پذیر است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Cosmos (ATOM) در نمودار هفتگی.

علیرغم اینکه در هفته‌های اخیر به دلیل علاقه بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به پروژه‌های مختلف ساخته‌شده بر روی اکوسیستم کیهان، تغییرات قیمتی عالی در هفته‌های اخیر تجربه شد، این به نوعی به عنوان یک کاتالیزور بزرگ برای چنین حرکت قیمتی عمل می‌کند.

پس از کاهش قیمت ATOM به پایین ترین سطح هفتگی 6 دلار، قیمت از این پایین به 17 دلار افزایش یافت، جایی که قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالای این منطقه تا ارتفاع 20 دلار روبرو شد.

قیمت ATOM با رد شدن به حداقل 11.5 دلار مواجه شد، جایی که قیمت جهش کرد و به بالای 12 دلار افزایش یافت و این منطقه را به عنوان پشتیبان اصلی قیمت های ATOM بازپس گرفت.

شمع هفتگی بعدی ATOM نزولی بسته شد، اما شمع هفته جدید با نشانه های صعودی باز شد زیرا قیمت ATOM می تواند برای صعود به منطقه 13 دلار تعیین شود، جایی که قیمت برای شکستن بالاتر با مقاومت روبرو خواهد شد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ATOM – 13 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ATOM – 12 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ATOM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ATOM | منبع: ATOMUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت ATOM با وجود خارج شدن از روند نزولی خود پس از رد شدن قیمت از بالای 17 دلار، همچنان زیر مقاومت کلیدی معامله می‌شود.

قیمت ATOM قدرت خود را نشان داده است، زیرا قیمت از یک مثلث نزولی خارج شد زیرا قیمت تلاش می کند تا بالای 50 EMA در 12.75 دلار شکسته شود و به عنوان مقاومت برای قیمت ATOM عمل کند. اگر قیمت ATOM 50 EMA را بازیابی کند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌ها در محدوده 13 تا 14 دلار باشیم.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای قیمت ATOM در بازه زمانی روزانه پس از صعود از منطقه ای با فروش بیش از حد خوب به نظر می رسد، که نشان دهنده حجم خرید خوب برای ATOM است.

مقاومت روزانه برای قیمت ATOM – 13 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ATOM – 12.2 دلار.

Featured Image From BitcoinKE, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا