ارزهای دیجیتال

Cosmos با 17 دلار مبارزه می کند زیرا قیمت وارد فاز توزیع می شود

  • با رد شدن قیمت، ATOM برای شکستن 17 دلار تلاش می کند.
  • قیمت ATOM در بازه زمانی روزانه وارد فاز توزیع می شود.
  • قیمت ATOM برای حفظ ساختار صعودی باید حمایت کلیدی را در 12 دلار نگه دارد.
  • واگرایی نزولی پنهان در بازه زمانی 4H دوباره ظاهر می شود.

Cosmos (ATOM) با افزایش قیمت از منطقه 6 دلار به 17 دلار، بازیگر اصلی جهش امدادی فعلی بوده است، با توجه بسیاری به اکوسیستم آن که می تواند نقش مهمی در روند صعودی داشته باشد. قیمت Cosmos (ATOM) قدرت بسیار زیادی را نشان داد و در برابر تتر (USDT) به خوبی حفظ شد زیرا بازار همچنان به کاهش قیمت ادامه داد.

تحلیل قیمت Cosmos (ATOM) در نمودار هفتگی

با وجود کاهش قیمت از 45 دلار به 6 دلار، کاهش بیش از 70 درصدی از بالاترین رکورد خود، قیمت ATOM با جهش قیمت از پایین ترین سطح هفتگی خود یعنی 6 دلار، قدرت زیادی از خود نشان داد و به بالاترین سطح 17 دلار رسید و قبل از اینکه با رد شدن مواجه شد از آن منطقه به ارتفاعات بالاتر شکسته شود.

قیمت ATOM در نمودار هفتگی علیرغم اینکه اخیراً شاهد سفارشات فروش بیشتر است، قوی به نظر می رسد زیرا قیمت همچنان ادامه دارد. برای از سرگیری ATOM، قیمت احساسات صعودی آن باید افزایش یابد و به بالای 17 دلار برسد، زیرا ثابت شده است که این یک مقاومت در برابر قیمت‌های ATOM است.

قیمت ATOM با 14.3 دلار کمتر از مقاومت آن معامله می شود. قیمت ATOM باید بالای 12 دلار نگه داشته شود تا از کاهش قیمت به دلیل فروش پایین جلوگیری شود. اگر قیمت ATOM این منطقه را حفظ کند، می‌توان به افزایش مقاومت آن در 17 دلار و احتمالا شکستن و حفظ بالای این منطقه اعتقاد بیشتری داشت.

شکستن زیر 12 دلار به معنای آزمایش مجدد مناطق تقاضای پایین تر و بی میلی گاوها برای ورود به سفارشات خرید است زیرا تحریک بیشتر برای قیمت های پایین تر وجود دارد.

برای اینکه قیمت ATOM بتواند قیمت حرکت صعودی خود را بازگرداند، باید قیمت ATOM را بشکند و بالاتر از مقاومت 17 دلار نگه دارد و از روند صعودی قیمت ATOM جلوگیری کند. اگر قیمت ATOM همچنان مقاومت خط روند را رد کند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت باشیم زیرا تعداد سفارش‌های فروش بیشتر از سفارش‌های خرید است.

مقاومت هفتگی برای قیمت ATOM – 17 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ATOM – 12 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ATOM در نمودار چهار ساعته (4H).

نمودار قیمت چهار ساعته ATOM | منبع: ATOMUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی 4H برای قیمت های ATOM همچنان به تضعیف شدن قیمت ها ادامه می دهد، زیرا به نظر می رسد یک واگرایی نزولی پنهان وجود دارد که نشان می دهد قیمت ATOM می تواند منطقه پشتیبانی را در 13 دلار دوباره آزمایش کند.

در بازه زمانی 4H، قیمت ATOM در حال حاضر با 14.5 دلار زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود که به عنوان مقاومت برای قیمت ATOM عمل می کند. قیمت 15.2 دلار مطابق با مقاومت 50 EMA برای قیمت ATOM است. قیمت ATOM باید ناحیه پشتیبانی را 13 دلار نگه دارد که با 200 EMA مطابقت دارد.

مقاومت چهار ساعته برای قیمت ATOM – 15.2 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته از قیمت ATOM – 13 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا