ارزهای دیجیتال

Cosmos با رشد قیمت 14 دلار را بازپس گرفت. آیا گاوها به بالای 17 دلار فشار خواهند آورد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت ATOM قدرت خود را نشان می دهد زیرا از محدوده روند نزولی قیمت به بالای 14 دلار افزایش یافته و چشم به 17 دلار است.
  • ATOM می تواند افزایش بیشتری داشته باشد زیرا قیمت با خروج از یک مثلث نزولی روند نزولی و چشم به صعود بیشتر می شود، سوگیری صعودی بیشتری ایجاد می کند.
  • قیمت ATOM در بازه زمانی روزانه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت به دنبال افزایش بیشتر است.

قیمت نمایش داده شده توسط Cosmos (ATOM) فوق‌العاده بوده است، زیرا قیمت در برابر خرس‌ها از منطقه 12.7 دلار به بالاترین سطح 14 دلار مقاومت می‌کند و منطقه حمایتی حیاتی را که در چند هفته گذشته ساخته بود، پس می‌گیرد. بازار کریپتو به طور فزاینده ای مورد استقبال قرار می گیرد زیرا بسیاری از آلت کوین ها به تولید بیش از 50 درصد سود ادامه می دهند. امثال DOGE اخیراً شاهد پیشرفت‌های عالی بوده‌اند که از پایین‌ترین قیمت 0.055 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار رسیده‌اند. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Cosmos (ATOM) در نمودار هفتگی

Cosmos (ATOM) در چند وقت اخیر تلاش کرده تا شتاب صعودی خود را بازیابد. علیرغم ابهامی که در فضای کریپتو رخ داده است، قیمت ATOM پس از نشان دادن قدرت بسیار در پایین ترین سطح هفتگی، از پایین ترین سطح 12.7 دلار به بالاترین سطح 14 دلار و بازپس گیری این منطقه به عنوان پشتیبانی کلیدی، تا حدی کاهش یافته است. برای پتانسیل بیشتر برای افزایش بالاتر

هفته‌های گذشته لحظه‌ای سخت و کسل‌کننده برای بازار کریپتو بوده است، زیرا این امر بر قیمت اکثر آلت‌کوین‌ها تأثیر منفی گذاشت و آنها را مجبور کرد منطقه پشتیبانی خود را از دست بدهند و دیگران برای حفظ قیمت خود با آن مبارزه می‌کنند.

پس از بسته شدن هفتگی بالای 13.5 دلار، قیمت ATOM قوی تر به نظر می رسد زیرا قیمت ATOM برای حرکت های صعودی بیشتر قیمت آماده می شود. قیمت با رد جزئی مواجه شده است تا به منطقه 17 دلار برسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ATOM – 17 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ATOM – 13.5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ATOM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ATOM | منبع: ATOMUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت ATOM همچنان قوی به نظر می‌رسد، زیرا قیمت از مثلث نزولی خود خارج شد و حجم خوب به بالاترین حد 14 دلار رسید و حمایت خوبی در حدود 13.5 دلار کمتر از ارزش فعلی 14.1 دلار داشت. با این حال، قیمت ATOM با کمی رد مواجه است. قیمت ATOM باید شکسته شود و بالای 14.5 دلار بماند تا قیمت بار دیگر صعودی شود.

قیمت ATOM با مقاومت در برابر شکستن و نگه داشتن بالای 200 EMA مواجه است که معادل 14.5 دلار است. توقف و بسته شدن بالاتر از این منطقه می تواند قیمت ATOM را به منطقه 17 دلاری و احتمالاً آزمایش مجدد منطقه 20 دلاری که به عنوان منطقه عرضه عمل می کند، برساند.

مقاومت روزانه برای قیمت ATOM – 14.5 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ATOM – 13.5 دلار.

Featured Image From Blockchain News, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا