ارزهای دیجیتال

Cornucopias بزرگترین تک فروش زمین NFT را در شبکه کاردانو تکمیل می کند

زمین مطلوب‌ترین دارایی در بین هر متاورس است زیرا امتیازات انحصاری را به مالکان می‌دهد و در یک فروش 5 روزه اخیراً به پایان رسیده، Cornucopias رکورد بزرگترین فروش زمین NFT در شبکه Cardano را به نام خود ثبت کرده است. همانطور که محبوبیت NFT ها در شبکه کاردانو همچنان در حال افزایش است، پروژه های امیدوارکننده تری برای ایجاد پایه های محکمی که توسط تیم کاردانو گذاشته شده است، پدید آمده اند. Cornucopias، یک پروژه بازی برای کسب درآمد، ثابت کرده است که سودمندی NFT ها در شبکه Cardano پس از فروش کلکسیون 24000 زمین اولیه خود در زمان بی سابقه باقی می ماند.

ساختمان برای جامعه

Cornucopias یک پروژه بازی متاورس جامعه محور است که خانه خود را در جامعه کاردانو پیدا کرده است. فروش زمین آن باعث شد که اولین مجموعه خود را در عرض چند دقیقه با 25 فروش طبقه ای که در طول پنج روز پخش شده است به فروش برساند. زمین‌هایی که از زمین‌های کوچک گرفته تا قطعات بزرگ به‌اندازه کپیاس را در بر می‌گیرد، به‌سرعت از بین رفت و 100 درصد فروخته شد. تقاضای بالا باعث شد که فروش زمین در روز پنجم در 18.82 ثانیه در پنج طبقه مختلف فروخته شود.

در حال حاضر در مجموع 8539 نفر زمین های Cornucopias را در اختیار دارند و حجم آن در بازار ثانویه jpeg.store از آن زمان به بعد افزایش یافته است. با بیش از 8.10 میلیون ADA در حجم معاملات، Cornucopias همچنان در صدر فهرست در نمودارهای 24 ساعت، 7 روز و 30 روز برای مجموعه برتر NFT ظاهر می شود. قیمت کف آن تنها دو هفته پس از عرضه به 190 ADA می رسد.

هر دارنده NFT دارای سند یک قطعه زمین در Cornucopias “The Island” است، یک تجربه بازی متاورز که در آن بازیکنان می توانند هنگام انجام بازی های مورد علاقه خود درآمد کسب کنند. این NFT ها مزایای بسیار متفاوتی را در متاور Cornucopias در اختیار کاربران قرار می دهند.

مزایای استفاده از NFTs زمین Cornucopias

مالکیت زمین در متاورس یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از درآمد مستمر در یک محیط بازی برای کسب درآمد است. درست مانند دنیای واقعی، مالکیت زمین در متاورس به دلیل مزایایی که به همراه دارد، موقعیتی آرزومند است. این شامل این می شود که بتوانید تجربه متاورس خود را مطابق با اولویت خود و همچنین طیف گسترده ای از فرصت های کارآفرینی مجازی مانند کسب درآمد از زمین از طریق اجاره، سهام یا اجاره به دیگران سفارشی کنید.

مالکان Cornucopias NFT همچنین از مزایای دیگری از جمله جوایز، ایردراپ و فرصت تبدیل شدن به یک سرمایه دار متاورس Cornucopias برخوردار هستند. تا زمانی که یک بازیکن NFT را در کیف پول خود نگه می دارد، به طور خودکار به تمام مزایایی که دارد دسترسی دارد. نیازی به حق عضویت ماهانه نیست. NFT ها همچنین می توانند منتقل شوند، معامله شوند، برای کسب سود به فروش برسند، یا برای کسب پاداش شرط بندی شوند.

از آنجایی که استودیو بازی Cornucopias از طریق بازارهای ثانویه از حق امتیاز دریافت می کند، برای دسترسی به گیم پلی نیازی به اضافه کردن هزینه ای ندارد. این می تواند به طور مداوم یک بازی متاورس رایگان برای بازی، بازی برای کسب درآمد، میزبان برای کسب درآمد و ساخت برای کسب درآمد باشد.

کمبود این زمین ها نیز به ارزش آنها کمک می کند زیرا تا سال آینده فرصتی برای ضرب زمین های بیشتری وجود نخواهد داشت. تا آن زمان، بازیکنان علاقه مند تنها می توانند با خرید زمین های Cornucopias در بازارهای ثانویه، مالکیت آن را داشته باشند یا در فروش سفارشی Dome NFT آتی شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا