ارزهای دیجیتال

Core Scientific فروش 1100 بیت کوین در ماه اوت را تایید کرد، چه تاثیری داشت؟

در حالی که سه ماهه کنونی در بازار کریپتو برای بسیاری از شرکت‌ها با کاهش بیت‌کوین بد بوده است، اما برای برخی موفقیت‌آمیز بوده است. Core Scientific ثابت کرده است که در صورت شناسایی فرصت مناسب، پایین بودن بازار می تواند سودمند باشد.

این شرکت استخراج رمزارز مستقر در ایالات متحده در ماه آگوست 1334 بیت کوین تولید کرد و بیش از 1125 بیت کوین را به قیمت تقریبی 25.9 میلیون دلار فروخت.

با توجه به به‌روزرسانی‌های تولید و عملیاتی Core Scientific، 25451 سرور ASIC را برای کولوکیشن و خود ماینینگ کار می‌کرد. همچنین داده ها نشان می دهد که نرخ هش تولید شده حدود 21.54EH/s (هش ریت بر ثانیه) بوده است.

Core Scientific تایید کرد که آگوست برای این شرکت بسیار موفق بوده است. با استفاده از هزاران سرور جدید ASIC، هش خود استخراج خود را افزایش داد.

Core Scientific Mints 1334 بیت کوین از طریق 17000 سرور جدید

مدیر عامل این شرکت، مایک لویت، گفت که هش ریت کل و هش ریت خود ماینینگ آنها بزرگترین ظرفیت عملیاتی هر شرکت فهرست شده در آمریکای شمالی است.

این شرکت فاش کرد که حدود 17000 سرور جدید ASIC را در ماه آگوست مستقر کرده است. استقرار گسترده منجر به تولید 1334 بیت کوین شد. این شرکت برنامه خود را برای استقرار 43000 سرور ASIC قبل از پایان سال 2022 اعلام کرد.

در ماه آگوست، Core Scientific با فروش 1125 بیت کوین با قیمت متوسط ​​23014 دلار به ازای هر سکه، حدود 26 میلیون دلار به دست آورد. تا پایان آگوست، 1409 بیت کوین در اختیار داشت که تقریباً 28 میلیون دلار به قیمت امروز بازار و تقریباً 47.2 میلیون دلار نقدی است.

Core Scientific یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مرکز داده محاسباتی بلاک چین و استخراج کنندگان دارایی های دیجیتال در آمریکای شمالی است. این شرکت از سال 2017 مراکز داده محاسباتی بلاک چین را راه اندازی کرده است. این شرکت از امکانات و مجموعه دارایی های معنوی خود برای استخراج دارایی های دیجیتال و خودکاوی مشترک استفاده می کند.

برای ورود به نقل قول خودکار انجمن ملی فروشندگان اوراق بهادار (NASDAQ)، یک قرارداد 4.3 میلیارد دلاری SPAC (شرکت خرید با هدف ویژه) با Power and Digital Infrastructure Acquisition Corp منعقد کرد.

کاهش 85 درصدی سهام CORZ در طول بازار خرس

در سال 2021، زمانی که Core Scientific به بازار آنلاین جهانی پیوست، سهام آن (CORZ) حدود 10 دلار بود. اخیرا به دلیل بازار نزولی، ارزش سهام کاهش یافته است. بر اساس گزارش یاهو فاینانس، سهام CORZ با قیمت 14.32 دلار معامله شد اما در 15 نوامبر به 2.09 دلار کاهش یافت.

کاهش بیش از 85 درصدی سهام CORZ به دنبال کاهش 70 درصدی قیمت بیت کوین بود. به دنبال نمودار قیمت، قیمت بیت کوین از 63.557 دلار در 15 نوامبر 2021 به 18767 دلار کاهش یافت.

بیت کوین در منطقه سبز معامله می شود منبع: BTCUSDT در TradingView.com

طبق گزارش ها، در ماه اوت، Core Scientific به شدت عملیات تگزاس و سایر مراکز داده را متوقف کرد. این امر باعث شد تا شبکه انرژی ماه اوت به 11057 مگاوات ساعت کاهش یابد.

امکانات مرکز داده این شرکت در جورجیا، کنتاکی، کارولینای شمالی و داکوتای شمالی هنوز با ظرفیت کامل کار می کنند. هنوز در حال ایجاد ظرفیت اضافی در تگزاس است.

Featured image from Pixabay, charts TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا