ارزهای دیجیتال

CoinCorner با کیسه ای برای آوردن پرداخت های حواله فوری به فیلیپین با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین شریک می شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

مشتریان در بریتانیا و اروپا اکنون می توانند از ویژگی ارسال جهانی CoinCorner برای ارسال فیات به فیلیپین پس از همکاری با Pouch، ارائه دهنده خدمات لایتنینگ مستقر در این کشور آسیای جنوب شرقی استفاده کنند.

Send Globally از شبکه لایتنینگ برای تبدیل یک ارز فیات به بیت کوین استفاده می کند، که سپس از طریق شبکه لایتنینگ به یک نهاد دریافت کننده ارسال می شود که بیت کوین را به ارز فیات دیگری تبدیل می کند و عملاً پرداخت های جهانی را فوری انجام می دهد.

Send Globally اخیراً برای CoinCorner و Strike از طریق مشارکت با Bitnob به تصویب رسیده است. این به کاربران اروپا، ایالات متحده و بریتانیا امکان می‌دهد تا به سرعت و با هزینه کم به غنا، کنیا و نیجریه پول ارسال کنند.

فیلیپین یکی دیگر از بازارهای حواله است که اکنون به شبکه لایتنینگ بیت کوین دسترسی دارد. حدود 33 میلیارد دلار در سال از کارگران کشورهای خارجی به خانه فرستاده می شود که درصد عمده ای از تولید ناخالص داخلی کشور است.

مدیر عامل CoinCorner، دنی اسکات، این موضوع را گسترش داد و گفت: “ما هیجان زده هستیم که آخرین همکاری خود را با Pouch اعلام کنیم و سرویس ارسال جهانی خود را به فیلیپین گسترش دهیم. هر سال بیش از 2,412,600,000 دلار (2 میلیارد پوند) از بریتانیا و اروپا به فیلیپین حواله می شود، بنابراین این فرصت عالی دیگری برای نشان دادن قدرت بیت کوین با تراکنش های فوری و کم هزینه از طریق شبکه لایتنینگ است.

مدیر عامل Pouch، ایتان رز، دوباره بر این هیجان در مورد لایتنینگ تاکید کرد و گفت: «شبکه لایتنینگ کارآمدترین راه برای ارسال پول در سراسر مرزها است، اما تاکنون تجربه کاربری برای کاربر معمولی بسیار پیچیده بوده است. ما بسیار خوشحالیم که همکاری بین Pouch & CoinCorner را اعلام می کنیم، زیرا به ما این امکان را می دهد که تجربه کاربری یک ارسال کننده را به شدت ساده کنیم و در عین حال از ابزار لایتنینگ به طور کامل استفاده کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا