ارزهای دیجیتال

Circle Account و Circle API ها اکنون USDC را در Polygon پشتیبانی می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency

Circle Account و Circle API ها اکنون USDC را در Polygon پشتیبانی می کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency 3

نکات کلیدی:

  • اپراتور USD Coin و صادرکننده Circle پشتیبانی از USDC را در شبکه Polygon اعلام کرده است
  • کاربران Circle Account و Circle API اکنون می توانند به طور یکپارچه از نقدینگی USDC در Polygon استفاده کنند.
  • Polygon نهمین پلتفرم بلاک چین است که توسط USDC پشتیبانی می شود

Circle از پشتیبانی Polygon USDC رونمایی کرد

Circle – اپراتور و صادرکننده دومین استیبل کوین USD Coin در جهان – روز سه شنبه اعلام کرد که مجموعه محصولات و خدمات شرکت فین تک، از جمله Circle Account و Circle API، اکنون USDC را روی Polygon پشتیبانی می کند.

Polygon یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 برای اتریوم است که به کاربران امکان می دهد از تراکنش های سریع تر و کم هزینه تر بهره مند شوند. محبوبیت شبکه‌های L2 در سال‌های اخیر به دلیل ناتوانی اتریوم در پردازش تعداد کافی تراکنش به دلیل ظهور محصولات NFT و DeFi، که منجر به ازدحام شبکه و هزینه‌های بالای گاز می‌شود، به شدت افزایش یافته است.

طبق اعلام رسمی، پشتیبانی از Polygon USDC به کاربران Circle Account و Circle API این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به پل زدن دستی USDC از اتریوم به Polygon، به طور یکپارچه وارد شبکه Polygon شوند. این امکان دسترسی آسان تر به پلتفرم های معاملاتی کریپتو، مبادله، استقراض و وام دادن محصولات DeFi، تجارت NFT و موارد دیگر را فراهم می کند.

با اضافه شدن بلاک چین Polygon، USDC اکنون در 9 پلتفرم بلاک چین، از جمله Ethereum، Algorand، Solana، Stellar، TRON، Avalanche، Flow و Hedera وجود دارد.

خبر گسترش USDC به یک بلاک چین جدید کمتر از دو هفته پس از اعلام راه‌اندازی استیبل کوین USDT توسط تتر در شبکه Polygon منتشر شد.

USDC چهارمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، با ارزش کل کل USDC در گردش بیش از 53 میلیارد دلار است. برای زمینه، سومین دارایی دیجیتال بزرگ، USDT، در حال حاضر دارای ارزش بازار بیش از 83 میلیارد دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا