ارزهای دیجیتال

Circle نشان می‌دهد که کوین دلار آمریکا تا پایان سال 2022 به Arbitrum، NEAR، Optimism و Polkadot می‌آید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Circle نشان می‌دهد که کوین دلار آمریکا تا پایان سال 2022 به Arbitrum، NEAR، Optimism و Polkadot می‌آید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • صادرکننده USD Coin Circle اعلام کرده است که USDC در ماه‌های آینده روی پنج بلاک چین دیگر فعال خواهد شد
  • لیست زنجیره های USDC گسترش خواهد یافت و شامل Arbitrum، Cosmos، NEAR، Optimism و Polkadot می شود.
  • این خبر در بحبوحه کاهش عرضه USDC در گردش منتشر می شود – ارزش بازار USDC بیش از 10٪ از مارس کاهش یافته است.

Circle بزرگترین گسترش USDC تا به امروز را اعلام می کند، برنامه ریزی برای پشتیبانی از 13 بلاک چین مختلف در کل دارد.

Circle، شرکتی که پشت سر کوین USD، دومین استیبل کوین بزرگ بازار در صنعت قرار دارد، اعلام کرده است که در ماه‌های آینده توسعه گسترده‌ای در دست اقدام است. طبق بیانیه رسمی این شرکت، USDC تا پایان سال جاری در Arbitrum، NEAR، Optimism و Polkadot فعال خواهد شد. علاوه بر این، پشتیبانی از زنجیره Cosmos متمرکز بر قابلیت همکاری برای اوایل سال آینده برنامه ریزی شده است.

ژائو رجیناتو، نایب رئیس بخش محصولات دایره، موارد زیر را در مورد گسترش عمده گفت:

هدف از توسعه چند زنجیره ای افزایش در دسترس بودن بومی USDC از هشت اکوسیستم به سیزده است و توسعه دهندگان بلاک چین را قادر می سازد که بر روی USDC و کاربرانشان کار می کنند نقدینگی و قابلیت همکاری بیشتری را در اقتصاد کریپتو تجربه کنند.

رجیناتو افزود که در دسترس قرار دادن USDC در زنجیره‌های اضافی به توسعه‌دهندگان، مؤسسات و صرافی‌ها اجازه می‌دهد تا نوآوری کنند و به نقدینگی ارائه شده توسط «دلار دیجیتال قابل اعتماد و پایدار» دسترسی داشته باشند.

آخرین گسترش USDC در ژوئن انجام شد، زمانی که مشخص شد Circle Account و Circle API در Polygon، یک راه حل محبوب مقیاس پذیری لایه 2 برای اتریوم، در دسترس قرار گرفته اند.

از زمان نگارش این مقاله، USDC به صورت بومی در سراسر Algorand، Avalanche، Ethereum، Flow، Hedera، Solana، Stellar و TRON پشتیبانی می‌شود.

عرضه USDC بیش از -10 درصد در میان بازار نزولی کاهش یافت

عرضه در گردش USDC از اوج 47.3 میلیارد دلاری خود در مارس 2022 به 41.8 میلیارد دلار در حال حاضر کاهش یافته است که تقریباً 10.5 درصد کاهش یافته است. این کاهش نشان‌دهنده روند گسترده‌تر بازار است که بیشتر دارایی‌های کریپتو از ابتدای سال جاری به دلیل ترکیبی از عوامل اقتصاد کلان، از جمله افزایش تورم و نرخ‌های بهره، بحران انرژی، و مجموعه‌ای از عدم قطعیت‌های ژئوپلیتیکی، بیش از -60 درصد از دست داده‌اند.

مشابه USDC، بزرگترین تتر استیبل کوین، در چند ماه گذشته شاهد کاهش قابل توجه عرضه در گردش بوده است. بر اساس داده های مدیریت شده توسط The Block، USDT در ماه آوریل به ارزش بازار تقریباً 83 میلیارد دلار رسید. از آن زمان تاکنون بیش از 15 میلیارد دلار ضرر کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا