ارزهای دیجیتال

Chiliz (CHZ) سودهای بالاتری را در طول عدم اطمینان بازار ثبت می کند

توکن محبوب طرفداران CHZ در هفته گذشته که هواداران فوتبال برای جام جهانی 2022 آماده می شوند، دستاوردهای قابل توجهی را چاپ کرده است. در زمان نوشتن، این توکن با 2.20 درصد افزایش در روز معامله می شود. به علاوه، نمودار هفته به هفته آن سبز به نظر می رسد. به طور خاص، سی و چهارمین توکن بزرگ از نظر ارزش بازار همچنان بیش از 9 درصد سود را نسبت به هفته گذشته حفظ کرده است.

با این حال، توکن با مضمون طرفداران نیز شاهد کاهش قابل توجهی در حجم معاملات در 24 ساعت گذشته بود. حدود 571,090,877 دلار CHZ در روز گذشته دست به دست شده است که نشان دهنده کاهش 38 درصدی است. این توکن ممکن است به زودی شاهد معاملات بیشتری باشد زیرا بازی افتتاحیه رسمی جام جهانی تنها چهار روز باقی مانده است.

CHZ برای نجات دارندگان سرگردان در FTX

الکساندر دریفوس، مدیر عامل Chiliz در توییتر گفت که این شرکت این کار را انجام خواهد داد 38 میلیون CHZ را کنار بگذارید برای کمک به کاربران آسیب دیده FTX. طبق این توییت، این شرکت به هر قربانی 10000 دلار غرامت خواهد پرداخت. رئیس این شرکت اضافه کرد که صندوق نجات 38 میلیون CHZ به مشترکین FTX تعلق خواهد گرفت که پس از فروپاشی صرافی نمی توانند برداشت کنند. با این حال، او اشاره کرد که فقط کاربران FTX که مالک CHZ در صرافی هستند، مبلغ 10000 دلار را دریافت خواهند کرد.

با توجه به توییت‌ها، 38 میلیون CHZ نشان‌دهنده مقدار صرافی زنجیره‌ای FTX است که تا هفته قبل در کیف پول آن نگهداری می‌شد. چیلیز افزود: آخرین ابتکار این شرکت “فقط برای کاربران خصوصی خواهد بود و نه برای موسسات”. با این حال، ابتدا باید “ارزیابی کامل قانونی و مجوز از مدیر تصفیه برای ارسال لیست کاربران به ما” دریافت شود.

در 12 نوامبر، هکرها سرقت کردند بیش از 400 میلیون دلار از صرافی مشکل دار FTX. این اتفاق اندکی پس از اعلام ورشکستگی صرافی، تنها چند ساعت قبل رخ داد. متأسفانه، دریفوس ادعا می کند که این حمله منجر به از دست دادن 37 میلیون CHZ شده است.

قیمت CHZ در حال حاضر در 0.2246 دلار است. | منبع: نمودار قیمت CHZUSD از TradingView,.com

گاوها در یک رالی متقاعد کننده CHZ سوخت می کنند – آیا می توانند موفق شوند؟

پس از ایجاد حمایت بلندمدت در منطقه 0.15 دلار، گاوها توانستند یک رالی متقاعد کننده برگزار کنند. این بهبود تنها در شش روز ROI عظیم 25.5 درصدی را به همراه داشت. در همین حال، در بازه زمانی چهار ساعته، CHZ از یک پرچم صعودی خارج شد. CHZ پس از شکست الگوی مقاومت 0.22 دلاری دوباره صعود کرد. علاوه بر این، هر دو EMA 20 (قرمز) و 50 EMA (فیروزه ای) به سمت شمال می رفتند و سعی می کردند بالاتر از EMA 200 (سبز) به پایان برسند. احتمال کراس اوور صعودی ممکن است چشم انداز کوتاه مدت خوش بینانه را تقویت کند.

اگر قیمت CHZ از سطح مقاومت 0.24 دلاری شکسته شود، ممکن است فروشندگان بتوانند خریداران را کنترل کنند. اولین حمایت عمده برای یک برگشت نزولی، چه بلافاصله و چه در آینده، بین 0.20 تا 0.21 دلار است. حرکت مداوم بیش از 0.24 دلار نشان می دهد که خریداران متعهد به بالا بردن قیمت ها هستند. در این شرایط، اولین مانع مهم حدود 0.27 دلار و 0.29 دلار است.

افزایش شاخص قدرت نسبی بیش از 50 سطح حاکی از تغییر حرکت به نفع خریداران است. خط MACD (آبی) نیز به بالای صفر رسید که نشان دهنده افزایش RSI است. اگر خط سیگنال نارنجی به طور قاطع بالای خط صفر بسته شود، خریداران ممکن است سعی کنند زمان ورود خود را تعیین کنند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا