ارزهای دیجیتال

Chiliz (CHZ) با بیش از 8 درصد سود در بازار پیشتاز است

با افزایش انتظارات نسبت به جام جهانی، CHZ همچنان به رهبری بازار در پیشرفت ادامه می دهد. توکن طرفداران با سود روزانه 7.37 درصد مشاهده شد. در طول روز به بالاترین سطح محلی 0.246 دلار رسید و به قیمت فعلی 0.242 دلار سقوط کرد. علیرغم سقوط به زیر کف روز معاملاتی خود، به سرعت بازگشت و سود قابل توجهی را برای معامله گران به ارمغان آورد.

نمودارهای هفته به هفته CHZ همچنین حرکت صعودی را برای توکن با مضمون طرفداران نشان می دهد. با داشتن 8.58 درصد سود، قیمت CHZ در کل بازار مطمئن به نظر می رسد، زیرا توکن ها برای به دست آوردن مقداری زمین تلاش می کنند. علیرغم پیش‌بینی جام جهانی که حجم معاملات بالایی را به همراه داشت، پیشنهاد موسس CHZ برای نجات کاربران سرگردان FTX نیز به افزایش قیمت‌ها کمک کرد.

طبق داده های بازیابی شده از CoinMarketCap، CHZ همچنین در برابر اسلحه های برتر برتری دارد. در زمان انتشار، CHZ بیش از 5 درصد سود بالاتر از BTC و ETH داشت. این توکن در حال حاضر در مسیری برای رسیدن به بالاترین سطح روزانه خود قرار دارد و ممکن است شاهد یک شکست مثبت باشد.

قیمت چیلیز در حال حاضر در 0.2436 دلار در نوسان است. | منبع: نمودار قیمت CHZUSD از TradingView.com

بنیانگذار CHZ نسبت به NFT در صنعت ورزش چندان خوشبین نیست

Chiliz به دلیل ارتباط با توکن‌های ورزشی، افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به ارز دیجیتال بومی خود، CHZ را تجربه کرده است. الکساندر دریفوس این فرصت را غنیمت شمرده است تا تاکید کند چرا چیلیز آینده امیدوار کننده ای در بخش ورزش دارد.

مدیر عامل در مورد NFT ها صحبت کرد، که به گفته او راهی عالی برای ارتباط هواداران با تیم های مورد علاقه آنها بود. با این حال، دریفوس اشاره کرد که اکثر NFT ها در بازار فاقد کاربرد هستند. او اضافه کرد که این یک دلیل اصلی است که چرا طرفداران در طول زمان علاقه خود را به این ابتکارات از دست می دهند.

دریفوس اضافه کرد که مقیاس پذیری ممکن است قوی ترین مدل NFT ها نباشد. به عنوان جانشین، او گفت که توکن‌های هوادار روشی فوق‌العاده برای افزایش یک تیم است. این به این دلیل است که تیم ها ممکن است از آنها برای ایجاد جوامع دیجیتال قدرتمند استفاده کنند زیرا آنها قابل تعویض هستند. او اضافه؛

این توانایی فراهم کردن دسترسی و شناسایی فردی برای مخاطبان در مقیاس بزرگ است که Fan Tokens را متمایز می کند.

با کاهش عرضه در صرافی ها، کیف پول های فعال CHZ افزایش می یابد

تعداد آدرس های فعال (30 روزه) از 6 نوامبر افزایش یافته است. این تعامل بیشتر با کاربر را نشان داد و ممکن است نشانه ای از خلق و خوی خوش بینانه باشد. علاوه بر این، امتیاز احساسات وزنی سبز بود، که نشان می‌دهد CHZ چشم‌انداز خوبی در رسانه‌های اجتماعی دارد.

با این حال، معیارهای روی زنجیره نشان داد که در طول ماه نوامبر، درصد عرضه در مبادلات کاهش یافته است. با توجه به کاهش شدید قیمت در یک هفته، این کاملا بعید است. به طور خاص، CHZ شاهد کاهش قیمت در چهاردهم بود که ارزش آن را به منطقه 1.88 دلار رساند.

این کاهش در حجم معاملات 24 ساعته آن نیز مشهود است. علیرغم ثبت سودهای چشمگیر درون روز و هفته به هفته، حجم معاملات توکن 24.38 درصد کاهش یافت. حتی پس از همه اینها، توکن های CHZ از صرافی ها خارج شده اند. با توجه به این آمار، افزایش کیف پول فعال آن ممکن است نشان دهنده این باشد که معامله گران به دنبال خرج کردن CHZ خود در کوتاه مدت نیستند. این همچنین نشان می دهد که ممکن است از سوی شرکت کنندگان بزرگتر بازار افزایش یابد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا