ارزهای دیجیتال

Chiliz (CHZ) با اضافه کردن بیش از 30٪ در هفته به سود منجر می شود

چشم انداز بازار کلی ارزهای دیجیتال در چند وقت اخیر چندان دلگرم کننده نبوده است. این هفته شاهد بودیم که بیشتر سکه ها افزایش قیمت روزانه و هفتگی خود را از دست دادند. برای مثال، بیت کوین در افزایش قیمت روزانه و هفتگی قرمز باقی ماند. در حال حاضر قیمت 24 ساعته آن افت 1.83 درصدی را نشان می دهد. اما حرکت 7 روزه کاهش قیمت 4 درصدی را نشان می دهد. اتریوم نیز در افزایش قیمت ۷ روزه خود زیان غیر قابل تصوری را نشان داده است.

مطالب مرتبط: پولکادوت 10 درصد ضرر هفتگی در فدرال رزرو Hawkish دارد – زمان خرید DOT است؟

از 23 سپتامبر، سود ساعتی ETH، افزایش 24 ساعتهو 7 روز همه قرمز بود. کریپتو در 24 ساعت 0.02 درصد و در حرکت 7 روزه 11.44 درصد از دست داد.

Chiliz CHZ تحت تأثیر روند نزولی قرار نگرفت

Chiliz (CHZ) در بحبوحه حرکت نزولی حرکت قیمت متفاوتی را نشان می دهد. دستاوردهای آن در 7 روز همچنان در حال افزایش است. در حال حاضر CHZ با قیمت 0.2685 دلار معامله می شود که در 24 ساعت 5.31 درصد افزایش قیمت را نشان می دهد. اما این سود جالب ترین نیست زیرا قیمت CHZ در 7 روز حدود 30٪ افزایش یافته است. از 16 سپتامبر، سکه به طور قابل توجهی به صعود خود ادامه داده است. بازار را با قیمت 0.1901 دلار باز کرد اما در طول روز جهش کرد و به 0.2099 دلار رسید. آن روز آغاز یک حرکت مثبت قیمت بود که تا امروز ادامه داشته است. CHZ قیمت خود را بالای 0.2 دلار حفظ کرده است و از 16 سپتامبر به زیر قیمت نزول نکرده است.

قیمت CHZ در حال حاضر در 0.2713 دلار است. | منبع: نمودار قیمت CHZUSD از TradingView.com

اما چه چیزی می تواند Chiliz CHZ را به طور مداوم فشار دهد؟

اولین فشار قابل توجه با اعلام CHZ 2.0، زنجیره اصلی Chiliz، در ماه گذشته آغاز شد. توسعه‌دهندگان جامعه را از قصد خود در مورد راه‌اندازی زنجیره برای NFTها و توکن‌های قابل تعویض خود آگاه کردند و آنها را از بلاک چین اتریوم دور کردند. این اعلامیه منجر به افزایش قیمت و حجم معاملات شد.

پس از این اطلاعات، نهنگ های کریپتو دوباره دست خود را نشان دادند و تراکنش ها را بالاتر بردند. داده ها نشان می دهد که تراکنش ها به بالای 100000 دلار رسیده و باعث افزایش 12.5 درصدی قیمت CHZ در همان روز شده است. تحلیلگران همچنین ماه گذشته پیش‌بینی کردند که CHZ به جام خود خواهد رسید و تا سپتامبر به سود الگوی 0.32 دلاری دست خواهد یافت. نشانه ها در 14 آگوست نشان داده شد، زمانی که توکن از پیکربندی غالب جام و دسته خارج شد.

آیا عوامل کلان قیمت CHZ را پایین می آورند؟

تحلیلگران پیش بینی کردند که CHZ به دلیل حرکت مثبت در ماه آگوست به هدف سود خود در این ماه خواهد رسید. با حرکت فعلی قیمت، توکن ممکن است خیلی زود به قیمت پیش بینی شده برسد. به دست آوردن 30 درصد در هفت روز، در میان روند نزولی مداوم، کار آسانی نیست. اگر به همین روند ادامه دهد، CHZ ممکن است قبل از پایان سپتامبر رشد بیشتری داشته باشد.

مطالب مرتبط: توکن های PoW ضربه می خورند: Ravencoin و Ethereum Classic Crash بیش از 20٪

اما پس از آن، بازار نزولی ناشی از عوامل اقتصاد کلان از جمله تورم، افزایش سطح CPI و افزایش مداوم نرخ بهره است. این عوامل به سقوط در بازار کریپتو کمک کردند. هیچ کس نمی تواند قیمت ها را پیش بینی کند. بنابراین CHZ برای ادامه روند صعودی خود با چالش های زیادی روبرو است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا