ارزهای دیجیتال

Chiliz Bulls مقاومت 0.2505 دلاری را آزمایش کرد – آیا CHZ می تواند به منطقه سبز برسد؟

افزایش حجم در معاملات روزانه چیلیز به احتمال بازگشت صعودی قیمت سکه اشاره کرد.

از زمان شروع معاملات امروز، حجم چیلیز از 395,564,490 دلار به 694,854,345 دلار افزایش یافته است.

با افزایش حجم معاملات، ارزش بازار از 1,203,242,510 دلار به 1,222,317,487 دلار افزایش یافت.

افزایش در فعالیت های تجاری و ارزش بازار به این بزرگی نشان می دهد که ممکن است یک چرخش در کار باشد.

اگر به داده‌های بلادرنگ باور داشته باشیم، می‌تواند چنین باشد. یک الگوی فنجان و دسته روی نمودار ظاهر می‌شود که حاکی از افزایش احتمالی یا فعلی است.

به طور کلی، بازار ارزهای دیجیتال به دنبال بازگشت از شرایط نامطلوب بازار است که بر حوزه مالی تسلط داشته است، بنابراین بهبودی نباید برای چیلیز تعجب آور باشد.

سقوط‌های متعاقب آن در ماه‌های آوریل تا آگوست، این اجماع را که زمستان کریپتو برای مدتی ادامه خواهد داشت، تقویت کرد.

گاوها در این بازار در حال آزمایش سطح مقاومت 0.2505 دلاری هستند. مقاومت در سطح 38.20 فیبوناچی در 0.2615 دلار قرار دارد، بنابراین این محدوده قیمت کمتر از آن است.

هرگونه اقدام قیمتی برای Chiliz بالاتر از این سطوح، نشان دهنده ادامه روند صعودی است که از 0.2505 دلار شروع شده و در حال حاضر در جریان است.

شاخص ها روایت بازگشت مثبت مشابهی را ارائه می دهند. اندیکاتور مومنتوم یک الگوی V شکل را حفظ می کند که نشان می دهد روند فعلی بازار در حال افزایش است.

اسیلاتور عالی یک معکوس صعودی عمده را در سطح تیک 4 ساعته نشان می دهد. در سطح 5.78، نوسانگر قیمت نشان دهنده سیگنال خرید قوی برای سرمایه گذاران و معامله گران است.

سد 0.2505 دلاری چالش بزرگی را به همراه دارد

برای حفظ روند صعودی فعلی، لازم است از سد 0.2505 دلار عبور کرد. این همان مقاومتی است که گاوها قبل از فشار احتمالی به سمت سطح فیبوناچی 38.20 با آن مواجه خواهند شد. با این حال، در حال حاضر، گاوها ممکن است بیش از حد رشد کرده باشند و انگیزه خود را از دست داده باشند.

بر اساس داده‌های فعلی، قیمت نتوانسته است بالاتر از سطح 50.00 Fib تثبیت شود. این شکست در عبور از سد فیبوناچی 50.00 و فقدان مومنتوم زیر می تواند معکوس شدن قیمت صعودی را به یک روند نزولی تبدیل کند.

بررسی کوتاه ساعت 4 ساعته تشکیل یک الگوی مثلثی دوتایی را نشان می دهد که ممکن است بر بازیابی سکه تأثیر بگذارد. پایه سازند مستقیماً روی سطح فیب 78.60 قرار دارد.

برای گاوها ضروری است که تحت تأثیر این الگوی نوظهور قرار نگیرند، زیرا بهبود سکه CHZ به نوسانات بیشتر قیمت در علامت تیک 1 روزه بستگی دارد.

اگر گاوها سرعت خود را حفظ کنند، در نهایت ممکن است در روزهای آینده شاهد افزایش خالص قیمت باشیم.

CHZ total market cap at $1.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Somag News, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا