ارزهای دیجیتال

Chiliz 19٪ کاهش یافت زیرا جام جهانی فوتبال کمی برای تقویت CHZ

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

از زمان سقوط FTX، ارز دیجیتال Chiliz با مضمون ورزشی با مشکل مواجه بوده است. پمپ پیش بینی شده از آغاز جام جهانی فوتبال 2022 در 21 نوامبر کمک چندانی به مهار جزر و مد منفی در این بازه زمانی پس از FTX نکرده است.

گاوهای Chiliz در 10 نوامبر اعتماد به نفس خود را به دست آوردند، زیرا CHZ از پایین ترین سطح به نزدیک به اوج های محدوده بازگشت. با وجود اضطراب شدید در بازار، این توکن طی 10 روز از 9 نوامبر تا 18 نوامبر 72 درصد افزایش یافت. اما پس از آن، این یک روایت متفاوت است.

بیایید نگاهی گذرا به نحوه عملکرد توکن تا کنون بیندازیم:

  • از زمان FTX و در طول جام جهانی، CHZ نسبتاً کند عمل کرده است
  • RSI بیش از حد فروش و کاهش ذخایر در صرافی هر دو به جهت مطلوبی برای قیمت توکن اشاره می کنند.
  • در تئوری، یک موقعیت طولانی که در سطح قیمت فعلی گرفته می شود، سود خواهد داشت

بر اساس داده های گردآوری شده توسط CoinGecko، CHZ با قیمت 0.136387 دلار معامله می شود که در هفت روز گذشته نزدیک به 19 درصد کاهش داشته است.

معیارهای مربوط به ریسک دارایی نیز نامطلوب بوده است. مساری گزارش می دهد که CHZ دارای نسبت شارپ -4.78 در کنار نوسانات 1.11 است.

با توجه به عملکرد گذشته CHZ، این اعداد آن چیزی نیست که سرمایه گذاران می خواهند ببینند.

تکنیک های تا حدودی صعودی؟

نمره R پیرسون 0.8342 در کانال رگرسیون نشان می دهد که روند نزولی بارزتر قریب الوقوع است.

از سوی دیگر، قرائت‌های RSI CHZ در حال حاضر بیش از حد فروخته می‌شوند که می‌تواند برای گاوهای CHZ جای پایی داشته باشد.

اما شکست خط حمایت در 0.1540 دلار، قیمت را به سطح فعلی خود رساند. باند بولینگر نیز بسیار منفی بوده است و میانگین متحرک آن مقاومت اضافی در 0.1623 دلار ایجاد کرده است.

Chart: TradingView

بلوک سفارش صعودی که در ماه آگوست ظاهر شد، می‌تواند دستورالعمل‌هایی را برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارائه کند. بر اساس آمار CryptoQuant، به دلیل کاهش ذخایر، ممکن است یک تغییر صعودی قیمت قریب‌الوقوع باشد.

با این حال، سرمایه گذاران و معامله گران باید هوشیار باشند. بلوک سفارش صعودی تنها مانعی است که خرس ها را از ادامه حرکت رو به پایین باز می دارد.

از آنجایی که حرکات قیمت قبلی یک قاب هارمونیک XABCD ایجاد کرده است، حمایت 0.1373 دلار ممکن است به عنوان سکوی پرتابی برای صعود عمل کند.

اگرچه رقم CMF منفی است، اما فقط 0.01- است. این به گاوهای CHZ فرصت بهبودی می دهد.

موقعیت طولانی سودآور و توقف ضرر

شاخص‌های خوش‌بینانه شگفت‌انگیز می‌تواند باعث آزمایش مجدد مقاومت 0.1540 دلاری توسط خریداران شود. قیمت فعلی بازار CHZ بسیار کاهش یافته است، که نشان می دهد سرمایه گذاران و معامله گران ممکن است مایل به خرید این کاهش باشند. یک موقعیت خرید سودآور در 0.1289 دلار توقف ضرر خواهد داشت.

با این حال، با توجه به ادامه روند نزولی در بازار، معامله گران و سرمایه گذاران باید در بازی های بلندمدت CHZ احتیاط کنند.

a2ZGuJH8
CHZ total market cap at $837 million on the daily chart | Featured image: The Atlantic, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا