ارزهای دیجیتال

Chainlink (LINK) 180 روز انباشت را می شکند، آیا قیمت به 12 دلار افزایش می یابد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت LINK قدرت خود را نشان می دهد زیرا تلاش می کند از کانال محدوده انباشت بیش از 180 روز خود خارج شود زیرا قیمت به 12 دلار افزایش می یابد.
  • LINK می‌تواند افزایش بیشتری داشته باشد زیرا قیمت با خارج شدن از کانال محدوده خود، سوگیری صعودی بیشتری ایجاد می‌کند، اما با افزایش دامنه بیت‌کوین (BTC)، قیمت برای بازیابی قدرت بیشتر تلاش کرده است.
  • قیمت LINK در بازه زمانی روزانه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت برای صعودهای بیشتر هدف قرار می‌گیرد.

عملکرد قیمتی که توسط Chainlink (LINK) نشان داده شده است، با توجه به اینکه پروژه چقدر بزرگ و دارای یک جامعه پر جنب و جوش است، هنوز نوسانات زیادی را مشاهده نکرده است. با نزدیک شدن سریع زنجیره لینک (LINK)، با توجه به اینکه بیش از 6 ماه است که انباشته شده است، می‌توانیم شاهد چند آتش‌بازی با قیمت LINK باشیم. بازار کریپتو به طور فزاینده ای مورد استقبال قرار می گیرد زیرا بسیاری از آلت کوین ها به تولید بیش از 50 درصد سود ادامه می دهند. امثال DOGE اخیراً شاهد دوندگی‌های عالی بوده‌اند که از پایین‌ترین قیمت 0.055 دلار به 0.15 دلار صعود کرده‌اند، و بسیاری دیگر به عنوان Chainlink (LINK) به یک شکست بزرگ چشم دوخته‌اند. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت زنجیره‌ای (LINK) در نمودار هفتگی.

Chainlink (LINK) در چند وقت اخیر تلاش کرده است تا شتاب صعودی خود را بازیابد. علیرغم عدم قطعیتی که در فضای کریپتو رخ داده است، قیمت LINK پس از نشان دادن برخی اقدامات قیمتی در چند مورد که از پایین ترین سطح 6 دلار به 9.3 دلار در نمودار هفتگی قبل از رد شدن، افزایش یافته است، از کاهش خاصی برخوردار نبوده است. بازگشت به حرکت برد خود

هفته‌های گذشته لحظه‌ای سخت و کسل‌کننده برای بازار کریپتو بوده است، زیرا این امر بر قیمت اکثر آلت‌کوین‌ها تأثیر منفی گذاشت و آنها را مجبور کرد منطقه پشتیبانی خود را از دست بدهند و دیگران برای حفظ قیمت خود با آن مبارزه می‌کنند.

پس از بسته شدن هفتگی آن به بالای 7.7 دلار، قیمت LINK قوی تر به نظر می رسد زیرا قیمت LINK برای حرکت های صعودی بیشتر قیمت آماده می شود. قیمت با رد جزئی روبرو شده است تا به منطقه 9.5 دلار برسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت LINK – 9.5 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LINK – 6 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت لینک روزانه | منبع: LINKUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت LINK همچنان قوی به نظر می‌رسد، زیرا قیمت تلاش می‌کند از کانال محدوده خود با حجم خوب خارج شود، زیرا قیمت LINK یک رالی را به بالای 12 دلار هدف قرار می‌دهد. قیمت LINK باید شکسته شود و برای پشتیبانی بالای 8.2 دلار باشد تا قیمت شانس خوبی برای صعود به بالای 12 دلار داشته باشد. با این حال، قیمت ATOM با کمی رد مواجه است. قیمت ATOM باید شکسته شود و بالای 14.5 دلار بماند تا قیمت بار دیگر صعودی شود.

قیمت LINK برای شکستن و نگه داشتن بالاتر از مقاومت کانال 8.2 دلاری خود با مقاومت مواجه است. نزدیکی بالاتر از این منطقه برای افزایش قیمت استقبال خواهد کرد.

مقاومت روزانه برای قیمت LINK – 8.2 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت LINK – 7.3 دلار

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا