ارزهای دیجیتال

Chainlink (LINK) دستاوردهای از دست رفته به دلیل حمام خون،

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بازار ارزهای دیجیتال در آن زمان با نوسانات بالایی روبرو بوده است. با ثبت ضرر بیش از 13 درصدی بیت کوین در روز، آلت کوین ها تأثیرگذار شدند و به شدت سقوط کردند. به طور مشابه، Chainlink به دنبال روند بازار، سود خود را از دست داد. اما، این توکن در همان روز خود را به عنوان یکی از برندگان برتر معرفی کرد و به 9.34 دلار رسید. با توجه به چرخش رویدادها، LINK در حال حاضر با کاهش 19.80 درصدی نوسان دارد و با قیمت 7.36 دلار معامله می شود. این ارز با افزایش هفته به هفته بیش از 3 درصد سرمایه گذاران خود را خوشحال کرد.

چندین معیار کلیدی باعث می شود LINK در هفته های آینده عملکرد خود را حفظ کند. بلاک چین زیربنایی این توکن نیز چندین شراکت در طول هفته به همراه داشته است. علاوه بر این، علیرغم نوسانات بازار، LINK امروز از بالاترین سطح 3 ماه گذشته عبور کرد. به این ترتیب، به نظر می‌رسد که توکن آماده مواجهه با یک رالی صعودی است.

فعالیت‌های عظیم کیف پول لینک قیمت توکن را به سمت بالا سوق داد

قیمت لینک، همانطور که توسط Santiment در a گزارش شده است توییت اخیر، به بالاترین قیمت 9.20 دلار رسید. آخرین بار در اواسط ماه اوت به این سطح رسید. تیم متخصصان آژانس داده بر روی دو توضیح احتمالی برای افزایش قیمت LINK بالای 9 دلار توافق کرده اند. آنها فرض می کنند که فعالیت شدید کیف پول های LINK در طول ماه گذشته عامل اصلی افزایش قیمت بوده است. علاوه بر این، سرمایه گذاران “به شدت” آرزوی LINK کرده اند. این به افزایش قیمت آلتکوین کمک کرد و باعث افزایش نرخ های سرمایه شد.

و در 3 نوامبر، Chainlink یک مورد دیگر را اعلام کرد مشارکت قابل توجه. این بار با Seedify Fund، یک انکوباتور و سکوی پرتاب برتر برای بازی‌های DLT، NFT و متاورس‌ها. هدف Chainlink از ایجاد این مشارکت، تسهیل رشد صنایع GameFi و NFT از طریق خدمات اوراکل است.

در همین حال، حامیان سکه مشتاقانه منتظر شروع سهام در Chainlink هستند. تا پایان اکتبر، 459 کیف پول بیش از 100000 لینک داشتند، حتی اگر تاریخ مشخصی هنوز فاش نشده باشد. در واقع، این بالاترین سطح از سال 2017 است. علاوه بر این، Chainlink پیاده سازی شده است چهارده ادغام در چهار زنجیره: BNBChain، Arbitrum، Ethereum و Polygon.

قیمت LINK در حال حاضر بالای 7.52 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت LINKUSD از TradingView.com

هنوز پتانسیل اصلاح 25 درصدی وجود دارد

از ماه می، LINK در حال تثبیت سودهای بازگشتی خود در محدوده یک مثلث صعودی است. مثلث های صعودی الگوهای ادامه ای هستند. این بدان معناست که پس از یک دوره تثبیت، قیمت تمایل به بازگشت به جهت روند قبلی خود دارد. قبل از تشکیل مثلث صعودی، LINK روندی نزولی داشت.

بر اساس سرمایه گذار باتجربه توماس بولکوفسکی تجزیه و تحلیل مثلث های صعودی، شانس لینک برای ادامه رکود و رسیدن به هدف سود 44 درصد است. همانطور که در زیر مشاهده می شود، هدف سود با افزودن حداکثر ارتفاع مثلث به نقطه شکست آن محاسبه می شود.

بنابراین، تا دسامبر 2022، قیمت LINK تقریباً به 4.15 دلار یا تقریباً 50٪ کمتر از ارزش فعلی آن کاهش می یابد. با این حال، پنتوشی تحلیلگر مستقل بازار پیش بینی می کند که LINK در همان بازه زمانی به 12 دلار خواهد رسید. به گفته وی، این توکن بالاتر از همان پشتیبانی معامله شده است که به افزایش قیمت آن در ماه می 2021 کمک کرد. پنتوشی گفت، “در حالی که مردم اکنون در مورد آن ساکت هستند. فکر نمی‌کنم 3 تا 4 هفته دیگر اینطور باشد.»

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا