ارزهای دیجیتال

Chainlink (LINK) در میان عدم قطعیت بازار قوی می ماند

Chainlink (LINK)، شبکه پیشرو اوراکل، معمولاً در روز بعد از رکود بازار کار می کند. LINK در 24 ساعت گذشته 1.58 درصد افزایش داشته است و با قیمت 6.22 دلار معامله می شود. به طور کلی، LINK بیش از 12 درصد ضرر را در نمودار هفتگی ثبت کرده است. این توکن در روز افزایش یافته بود و قبل از عقب نشینی به بالاترین سطح محلی 6.38 دلار رسید.

ارزش Chainlink (LINK) اوایل امروز افزایش یافت زیرا بازار به ترکیبی از رویدادها واکنش مثبت نشان داد. اظهارات کبوتر برینارد در روز دوشنبه، کاهش دلار، آغاز مذاکرات صلح زلنسکی و عدم تشدید تنش ها در دیدار بایدن و شی. توضیح یا ترکیبی از دلایلی را که برای تغییر ناگهانی ریسک در بازارها انتخاب می کنید، انتخاب کنید. در هر صورت، این یک خبر عالی برای اقدام قیمت LINK است.

Chainlink محصول اثبات شده خود را ارائه می دهد زیرا FTX Crash Rock Market Crypto

محصول اثبات ذخیره‌سازی Chainlink Labs در 10 نوامبر برای کمک به حل مشکلات اعتماد آینده در بازار مبادلات رمزنگاری ارائه شد. آزمایشگاه های زنجیره ای سوال را مطرح کرد در مجموعه‌ای از توییت‌ها: «آیا کریپتو به تکرار اشتباهات صنعت مالی جعبه سیاه سنتی ادامه خواهد داد؟ یا سیستم بهتری پدیدار خواهد شد؟» در پاسخ، راه حل اثبات ذخیره (PoR) خود را ارائه کرد. Chainlink بیان کرد می تواند ذخایر دارایی تبادل متمرکز، مانده حساب های بانکی خارج از زنجیره، وثیقه متقابل زنجیره ای، ذخایر دارایی در دنیای واقعی و غیره را اعتبارسنجی کند.

اخیراً بازار کریپتو به دلیل مشکل نقدینگی در دومین صرافی بزرگ کریپتو، FTX، دچار سقوط آزاد شده است. در پاسخ به این چالش‌های مداوم، جامعه کریپتو راه‌حل‌هایی را مورد بحث قرار داده است. یک امکان این است که کاربران از هر صرافی ای که استفاده می کنند نیاز به اثبات رزرو داشته باشند.

با استفاده از اثبات ذخیره، مشتریان ممکن است حسابرسی فوری ذخایر مبادلات ارزهای دیجیتال را انجام دهند. چندین صرافی شروع به پذیرش اثبات ذخیره کرده اند و مدیر عامل Binance چانگ پنگ ژائو پیشنهاد کرده است که همه صرافی ها باید به زودی آن را اجرا کنند. با این حال، چندین بازار ادعا کرده اند که توسعه یک سیستم اثبات ذخایر هفته ها طول می کشد، اگر نه بیشتر. Chainlink Labs با بیان اینکه پیشنهاد آنها یک پاسخ “خارج از جعبه” است که صرافی ها می توانند از همین الان استفاده کنند، رد کردند.

قیمت Chainlink در حال حاضر 6.32 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت LINKUSD از TradingView.com

نمودارها در مورد Chainlink چه می گویند

از ماه می، قیمت LINK بین 9.45 تا 5.62 دلار (زرد)، با قیمت متوسط ​​7.54 دلار در نوسان بوده است. نقطه میانی این محدوده حمایت و مقاومت قوی را در این مدت ارائه کرده است. حرکت نزولی توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر 50 و جریان پول Chaikin (CMF) زیر 0.05- نشان داده شد. هر دو شاخص به خروج قابل توجه پول از بازار اشاره دارند.

مطالب مرتبط: توکن KuCoin (KCS) در بحبوحه خونریزی سکه های برتر 12 درصد از دست می دهد

سقوط LINK از 9 دلار به پایین ترین سطح 5.7 دلار در نوامبر نیز به شدت بر OBV تأثیر گذاشت. با این حال، OBV از ماه جولای روند پایین‌تری را نشان داده است. این شواهدی بود که نشان می داد برخی از توکن های LINK در طول زمان انباشته شده اند.

سطح حمایت 6.3 دلاری در شش ماه گذشته ثابت بوده است. در ماه های اخیر، قیمت 6.3 و 5.9 دلار به وضوح به عنوان سطوح حمایتی در بازه های زمانی پایین تر قابل مشاهده بود. Chainlink با وجود نوسانات شدید بازار در هفته گذشته هنوز به زیر محدوده پایین نزول نکرده است. تا زمان نگارش، Chainlink همچنان در سطح 6.3 دلار معامله می شود که کاهش 1.36 درصدی در روز را نشان می دهد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا