ارزهای دیجیتال

Chainlink (LINK) در میان عدم قطعیت بازار عملکرد خوبی دارد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

ماه نوامبر برای بازار کریپتو ماه نامطمئن است. با این حال، Chainlink (LINK) به نظر می رسد که صعودی باشد زیرا سود قابل توجهی را نسبت به هفته گذشته حفظ کرده است. آلتکوین نیز اوایل امروز عملکرد خوبی داشت و یک a محلی بالا 7.96 دلار

قیمت Chainlink پس از آزمایش و تایید پشتیبانی در سطح 6.50 دلار، روند صعودی را آغاز کرد. توکن اوراکل فید قیمت در ماه اکتبر دچار تغییری ویرانگر شد و تمام سودهای ماه سپتامبر را از بین برد. با این حال، قبل از پایان ماه توانست حدود 6 درصد بهبود یابد.

LINK در زمان نگارش با 1.49 درصد افزایش معامله می شود. شمع روزانه آن نیز سبز است و ممکن است قبل از پایان امروز ارتفاع محلی خود را لمس کند.

بازار مشتقات DeFi راه حل جدیدی از اوراکل از Chainlink دارد

با گسترش بخش DeFi (مالی غیرمتمرکز)، Chainlink با توسعه «اوراکل‌های قیمتی مبتنی بر کشش با تأخیر بسیار کم» پاسخ داده است. راه حل بر اجازه دادن و محافظت از این بازار عظیم زنجیره ای متمرکز است. پیش‌بینی می‌کند که بازار مشتقات DeFi در سال‌های آینده بیشتر گسترش خواهد یافت. بنابراین این رشد به طرز چشمگیری نحوه ایجاد ارزش توسط dApps را تغییر خواهد داد.

با توجه به الف پست وبلاگ مرتبط، “ما پیش بینی می کنیم که نسخه قابل آزمایش این راه حل جدید Chainlink اوراکل مبتنی بر کشش تا پایان سال آماده شود.”

در طول سال‌ها، Chainlink استاندارد واقعی برای دریافت فیدهای قیمت مبتنی بر اوراکل بوده است. راه حل های این پروتکل به طور گسترده توسط صنعت کریپتو، به ویژه توسط زیرساخت های قرارداد هوشمند استفاده می شود. ورود زودهنگام Chainlink به بازار مشتقات DeFi به آن برتری نسبت به رقبای خود می دهد. همچنین ممکن است ارزش توکن اصلی شبکه، LINK را افزایش دهد.

قیمت LINK در حال حاضر در 7.85 دلار است. | منبع: نمودار قیمت LINKUSD از TradingView.com

نمودار 4 ساعته LINK در مورد حرکت آینده آن چه می گوید

حرکت قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از بسته شدن نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink پویاتر می شود، با تمایل کمتری به نوسان شدید به هر دو حالت. کران بالای 8 دلاری باند بولینگر بزرگ ترین مانع برای شکستن LINK است. کمترین محدودیت گروه بولینگر 7.5 دلار است، جایی که LINK بیشترین پشتیبانی را پیدا می کند.

به نظر می رسد LINK/USD در حال ایجاد حرکت مثبت قیمت نسبت به میانگین متحرک است. به نظر می رسد روند صعودی بازار همچنان ادامه دارد. اما نرخ ارز LINK/USD در حال افزایش است که نشان می دهد بازار در حال گسترش است. نشانه هایی وجود دارد که بازار ممکن است افزایش یابد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای ChainLink با قیمت فعلی آن 55 نشان دهنده یک بازار نسبتاً ثابت برای ارزهای دیجیتال است. به بیان دیگر، Chainlink اکنون بالاتر از ارزش مرکزی خنثی خود معامله می کند. به نظر می رسد شاخص قدرت نسبی نیز روند صعودی داشته باشد که حاکی از رشد بازار است. ارزش RSI زمانی افزایش می یابد که فعالیت خرید در حال افزایش است.

لینک از اینجا کجا می رود

شایان ذکر است که خوانش نمودار روزانه LINK متناقض بود و هم افزایش و هم سقوط را نشان می داد. به عنوان مثال، شاخص جریان پول (MFI) افزایش یافت و به بیش از حد خرید نزدیک شد.

جریان پول Chaikin منفی (CMF) نیز نزدیک به خنثی سقوط کرد. از سوی دیگر، روبان میانگین متحرک نمایی (EMA) زمانی که EMA 20 روزه جای خود را با متحرک نمایی 55 روزه تغییر داد، متقاطع صعودی را نشان داد. با این حال، باندهای بولینگر LINK نوسان قابل توجهی را نشان داد. بنابراین، این سوال که قیمت LINK در چند روز آینده به کجا خواهد رفت، سوالی است که فقط زمان می تواند به آن پاسخ دهد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا