ارزهای دیجیتال

Chainlink (LINK) در بحبوحه قرمز شدن بازار، عملکرد خوبی دارد

نوسانات قیمت در حال حاضر یک اتفاق روزمره در بازارهای کریپتو است. از زمانی که مبارزه با تورم آغاز شد، کل بازارهای مالی دچار رکود شدند. امروزه، قیمت دارایی‌ها بدون هشدار در نوسان است و ادامه زمستان کریپتو تنها نوسانات را افزایش داده است.

رویداد اخیر که انتظار می رفت بهبود بازار را تقویت کند، تکمیل شده است. اتریوم اکنون طبق برنامه ریزی بر روی یک مکانیسم اثبات سهام کار می کند. اما پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز، قیمت دارایی‌های کریپتو کاهش یافت و زیان‌ها به 24 ساعت آینده سرازیر شد.

مطالب مرتبط: اعتمادهای ارز دیجیتال Valkyrie نزدیک به 74 میلیون دلار سرمایه در میان بازار خرس جمع آوری کردند

در حال حاضر، تقریباً تمام دارایی ها در حرکت قیمت قرمز هستند. بیت کوین پیشرو در 24 ساعت 2.95 درصد از دست داده است. اتریوم، مرکز توجه در این مدت، 1.70 درصد در 24 ساعت و 15.73 درصد در 7 روز از دست داده است.

اما همه امیدها از بین نمی رود. برخی از ارزهای رمزنگاری شده به طرز چشمگیری در حال افزایش هستند، و رهبر برتر در این دسته، Chainlink LINK است.

Chainlink LINK در بحبوحه عقب نشینی بازار، 9.03 درصد به دست آورد

Chainlink LINK یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که در حال حاضر هر ساعت در 16 سپتامبر افزایش می یابد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت LINK 7.71 دلار است که نشان دهنده افزایش 8.19 درصدی در 24 ساعت است. حرکت قیمت در 16 سپتامبر بسیار دلگرم کننده بوده است. LINK در معاملات 24 ساعته خود مقداری افت را ثبت کرد، اما خطوط قرمز را نداشت. سکه بالاترین قیمت 7.759 دلاری را در روز و کمترین قیمت آن را 7.4948 دلار در روز ثبت کرد. پایین ترین نقطه بعدی در طول روز قبل از اینکه شتاب صعودی خود را به دست آورد، تا 7.60 دلار کاهش یافت.

اگر قیمت به سمت بالا ادامه پیدا کند، LINK ممکن است قبل از بسته شدن بازار به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این افزایش یک پیشرفت خوشایند برای کریپتو است زیرا رشد قیمت ۷ روزه آن ۲.۲۳ درصد است.

قیمت LINK در حال حاضر بالای 7.5 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت LINKUSD از TradingView.com

چه چیزی می تواند Chainlink را پس از ادغام فشار دهد

Chainlink در فضای رمزنگاری مفید است. این شبکه مبارزه با اوراکل ها را در قراردادهای هوشمند حذف کرده است. این یک مجموعه غیرمتمرکز از اوراکل ها را برای ارائه اطلاعات در زمان واقعی و دقیق برای تراکنش های زنجیره ای ایجاد کرد. قراردادهای هوشمند با استفاده از اوراکل های Chainlink می توانند با اطلاعات قابل اعتماد عمل کنند.

چند ماه پیش، آستین آرنولد، تحلیلگر، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به برخی از عوامل کلیدی که می‌توانند ارزش یک پروژه رمزنگاری را افزایش دهند، پرداخت. او قصد داشت به 1.24 میلیون خود کمک کند یوتیوب مشترکین ارز دیجیتال مناسبی را برای سرمایه گذاری در طول روند نزولی خشمگین انتخاب می کنند.

تحلیلگران چهار پروژه محبوب را انتخاب کردند که Chainlink LINK اولین آنها بود. به گفته آرنولد، پنج عامل باعث رشد آینده LINK پس از زمستان کریپتو خواهد شد.

اولین مورد، تیم مناسب با مهارت های توانمند در کنترل شبکه است. عوامل دیگر عبارتند از بودجه کافی، مشارکت های استراتژیک، راه حل هایی برای مشکلات زندگی واقعی در بلاک چین، و موقعیت شبکه در عمودی.

مطالب مرتبط: فشار فروش نهنگ بیت کوین با کاهش BTC به زیر 20 هزار دلار ادامه دارد

آرنولد اشاره کرد که شبکه Chainlink دارای این پنج ویژگی است. او اشاره کرد که چگونه شبکه اوراکل BNB Chain BNB و Polygon MATIC را بهبود بخشیده است که نشان دهنده پذیرش توسعه دهندگان است.

حتی در طول حمام خون زمستانی کریپتو در بازار، Chainlink LINK محدوده قیمت خود را بین 6 دلار و 8+ دلار حفظ کرد. در 10 ژوئن تا 9.28 دلار افزایش یافت اما بعداً به 8.05 دلار کاهش یافت. کمترین قیمت لینک ثبت شده بین ماه می تا 16 سپتامبر 5.97 دلار در 13 ژوئیه بود و در روز بعد به 6.18 دلار بازگشت.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا