ارزهای دیجیتال

Chainlink (LINK) با وجود عدم اطمینان بازار، عملکرد خوبی دارد

علیرغم مواجهه با شرایط نامشخص، Chainlink (LINK) در هفت روز گذشته عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته است. این ارز دیجیتال از 7.05 دلار به تست مقاومت 7.9 دلاری خود رسید اما شکست خورد. با این حال، در این مسیر سود قابل توجهی را برای معامله گران و سرمایه گذاران به همراه داشت.

به علاوه، برخی تحلیلگران امیدواریم که Chainlink در نهایت به منطقه 8 دلاری نفوذ کند. با توجه به اینکه اکتبر یک فصل صعودی برای آلتکوین ها و اخیر Chainlink است مشارکت هبیس، این پیش بینی ها عملی به نظر می رسند.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین در هفته قرمز شروع شد، چه چیزی باعث سقوط شد؟

Chainlink با مقاومت جدید با 8 دلار روبرو می شود

Chainlink یکی از معدود کریپتوهایی است که با وجود عدم اطمینان در بازار سود می کند. در حالی که در طول هفته تلاطم هایی را تجربه کرد، Chainlink موفق شد سود قابل توجهی را برای معامله گران جایگزین حفظ کند. ارائه دهنده خدمات اوراکل هفته گذشته را با قیمت 7.38 دلار شروع کرد. با این حال، روز بعد برای کریپتو دشوار بود زیرا به شدت به 7.05 دلار سقوط کرد.

خوشبختانه، در آن سطح حمایت پیدا کرد و به سرعت بهبود یافت و در روز سه شنبه به سطح اولیه خود بازگشت. در ادامه هفته مقداری سود قابل توجه اضافه کرد و حتی 8 دلار را آزمایش کرد. با این حال، قبل از کاهش قیمت، مقاومت در برابر 7.9 دلار پیدا کرد. تا زمان نگارش، Chainlink با قیمت 7.5 دلار معامله می شود.

قیمت LINK در حال حاضر بالای 7.50 دلار است. | منبع: نمودار قیمت LINKUSD از TradingView.com

نمودار 1 بعدی Chainlink چندان خوب به نظر نمی رسد.

Chainlink در 24 ساعت گذشته علیرغم سودآوری هفته گذشته عملکرد خوبی نداشته است. LINK در حال حاضر 0.40٪ کاهش یافته است، اما اوایل امروز بسیار بدتر بود. توکن پروتکل منبع باز از کف ۷.۵۵ دلاری خود به ۷.۴۲ دلار کاهش یافت و معامله‌گران را با ضرر ۱.۷۲ درصدی مواجه کرد. قبلاً به 7.65% صعود کرده بود و به نظر می رسید که می تواند حرکت خود را حفظ کند.

در زمان نوشتن، به آرامی به جریان خود بازگشته است. با این حال، مشخص نیست که کریپتو چقدر بالا خواهد رفت، زیرا روزی که عموماً برای آلت کوین ها ضعیف بوده است. اما در یک یادداشت روشن تر، LINK در برابر دو ارز دیجیتال غول پیکر بیت کوین و اتریوم ایستادگی کرده است. این سکه در برابر هر دو توکن 0.35% و 0.43% افزایش یافته است.

بعلاوه، از نظر حجم معاملات نیز فعالیت بسیار زیادی داشته است. LINK دارای حجم معاملاتی است 293,395,930 دلار، افزایش چشمگیر بیش از 29٪ در یک هفته در حجم. این رشد نشان می دهد که ممکن است قبل از پایان روز معاملاتی، فضای بیشتری برای رشد آلتکوین وجود داشته باشد.

یک هفته خوب برای Chainlink از نظر شراکت

جامعه Chainlink از برخی اخبار صعودی در این هفته استقبال کرده است. در 5 اکتبر، شرکت بلاک چین آخرین همکاری خود را با Sigma Two Securities، یک ارائه دهنده نقدینگی سیستماتیک و تجارت تجاری، اعلام کرد. این مشارکت داده‌های بازار با کیفیت بالا را با استفاده از شبکه اوراکل غیرمتمرکز قوی Chainlink در زنجیره می‌آورد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، Chainlink داده های Sigma Two Securities را به آن اضافه می کند گزارش اوراکل مقاوم در برابر دستکاری. این حرکت به گسترش تعداد موارد استفاده از قراردادهای هوشمند با تکیه بر خدمات تجمیع بازار مالی برای داده ها کمک می کند.

مطالب مرتبط: اتریوم بالاترین روز رشد را در سال 2022 نشان می‌دهد، آیا قیمت ETH دنبال خواهد شد؟

در دیگری اعلامیههبیس تابع تصادفی قابل تایید (VRF) Chainlink را در چندین بلاک چین NFT از جمله اتریوم، BNB Chain و Polygon یکپارچه کرد. این به آنها اجازه می دهد تا به طور موثر NFT را به صورت تصادفی بر روی پلت فرم خود توزیع کنند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا