ارزهای دیجیتال

Chainlink لیستی از بیشترین توکن های خریداری شده در 24 ساعت گذشته را ایجاد می کند

Chainlink (LINK) پس از کاهش 10 درصدی پس از اصلاح قیمت آلتکوین در چند روز پیش، توانست ضررهای هفته تا امروز خود را کاهش دهد.

این ارز دیجیتال بر اساس آخرین ردیابی از 7.04 دلار معامله می شود کوینگککو، توانست خونریزی بیشتر قیمت را متوقف کند و طی 24 ساعت گذشته 2.1% افزایش یافت و کاهش هفت روزه خود را به 5.5% کاهش داد.

اما حتی با وجود مشکلات قیمتی که باعث شد دارایی دیجیتال از بالاترین قیمت آن در اکتبر 2022 یعنی 7.92 دلار سقوط کند، به نظر می رسد معامله گران نگران نباشند.

در واقع، Santiment در پست توییتر خود به اشتراک گذاشت که سه افزایش تسلط اجتماعی برای Chainlink ثبت شده است.

این باعث شد این تصور ایجاد شود که در حالی که ارز دیجیتال با کاهش قیمت مواجه است، معامله گران در حال حرکت هستند و توجه زیادی به آن دارند.

Ethereum Whales Chainlink را خرید

Whalestats ردیاب نهنگ‌های رمزنگاری شده نیز در توییتر توسعه‌ای را به اشتراک گذاشت که شامل 23 بودrd ارز دیجیتال را از نظر ارزش بازار رتبه بندی کرد.

این پست نشان داد که LINK در بین 10 توکن برتر خریداری شده توسط 500 نهنگ بزرگ اتریوم در روز گذشته قرار دارد.

این چند ساعت پس از آن اتفاق افتاد که Chainlink در راستای برنامه‌های خود برای بهبود و ایجاد تغییرات لازم در شبکه خود، راه‌اندازی اقتصاد 2.0 خود را در 14 اکتبر اعلام کرد.

با کمک اقتصاد 2.0، انتظار می‌رود شبکه بلاک چین کارمزدها و جذب درآمد و همچنین امنیت خود را از طریق سهام افزایش دهد.

با توجه به پست توییتر Chainlink، هدف نهایی آنها این است که “ارزش عظیم Web3 را با اطمینان از داشتن زیرساخت پایدار و ایمن که برای تبدیل شدن به جریان اصلی نیاز دارد، باز کنند.”

1شاید راه‌اندازی موفقیت‌آمیز نیز دلیلی بود که معامله‌گران علیرغم اینکه شاهد کاهش مجدد قیمت آن بودند، به دنبال کردن Chainlink ادامه دادند.

Chainlink پتانسیل بهتری برای عملکرد بهتر از بیت کوین دارد

برای طولانی ترین زمان، فضای کریپتو بر این باور بود که اگر ارز دیجیتالی وجود داشته باشد که بتواند از بیت کوین بهتر عمل کند، می تواند اتریوم باشد.

اما یک تحلیلگر این پیشنهاد را مطرح کرد که Chainlink می‌تواند اسب تیره‌ای باشد که می‌تواند بهتر از بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار کار کند.

بنیامین کوون، بنیانگذار Into The Cryptoverse (ITC) گفت که LINK در حال حاضر در مرحله انباشت در طول این بازار نزولی است، اما پس از از سرگیری بازار صعودی، حتی از بیت کوین نیز بهتر خواهد بود.

یکی از دلایلی که فکر می‌کنم اخیراً به خوبی انجام نشده است، لزوماً این نیست که Chainlink یک پروژه عالی نیست، بلکه بیشتر به دلیل ریسک کلی بازار است… اما من فکر نمی‌کنم اصول اولیه Chainlink در بازار نزولی کمی بهتر از برخی اوقات در بازار صعودی می درخشد.

شبکه Chainlink در حالی که منتظر روند صعودی مورد انتظار خود است، بیکار نمی نشیند زیرا اخیراً با سیستم پرداخت بین بانکی SWIFT به عنوان ارائه دهنده فید قیمت در آزمایش برنامه های کاربردی زنجیره ای متقابل مشارکت کرده است.

از آنجایی که بازار نزولی همچنان به فضای کریپتو آسیب می‌زند، Chainlink همچنان به تقویت پایه‌های خود ادامه می‌دهد و توجه حتی بزرگترین سرمایه‌گذاران مانند نهنگ‌های اتریوم را به خود جلب می‌کند.

LINK total market cap at $3.2 billion on the daily chart | Featured image from IndiaMart, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا