ارزهای دیجیتال

Chainlink در هفته گذشته 40٪ ضرر می کند – آیا لینک می تواند بازگردد؟

Chainlink (LINK) با وجود ادامه ابهام در بازار کریپتوهای ناشی از افت اخیر مربوط به بیت کوین و اتریوم، پس از بازگشت به بازار، توانست ضررهای خود را کاهش دهد.

بر اساس داده ها از کوینگککودر زمان نگارش این مقاله، دارایی کریپتو با قیمت 6.48 دلار در حال تغییر است و در 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش یافته است.

در اینجا نگاهی گذرا به نحوه عملکرد LINK در این ماه آورده شده است:

  • Chainlink پس از فروپاشی اخیر بازار ارزهای دیجیتال، قلمرو 9 دلاری را رها کرد
  • LINK بهبودی کوچکی انجام داد که قیمت معاملاتی خود را به بالای 6 دلار رساند
  • شاخص های فنی به سمت حرکت نزولی دیگری برای LINK اشاره می کنند

همانطور که LINK نشانگر 6 دلار را پس گرفت، توانست کسری 7 روزه خود را از 40 درصد در هفته گذشته به 26.9 درصد در هفت روز گذشته کاهش دهد.

به یاد می‌آوریم که پس از صعود تا 9.47 دلار در 8 نوامبر، آلت‌کوین به همراه ارزهای دیجیتالی دیگر آسیب دیدند و سقوط کرد تا 5.69 دلار کاهش یافت.

در حال حاضر Chainlink در رتبه 23 قرار داردrd از نظر ارزش بازار، با ارزش کلی 3.17 میلیارد دلار. این یکی از معدود دارایی‌های کریپتو است که قیمت معاملات نقدی خود را افزایش داده است.

شاخص های فنی به روند نزولی بیشتر برای پیوند اشاره می کنند

از این زمان، نقاط تجزیه و تحلیل برای قیمت LINK به سمت پیشنهاد می رود یک دویدن چالش برانگیز دیگر برای دارایی دیجیتال

شاخص قدرت نسبی (RSI) آن در زیر منطقه 50 خنثی قرار گرفت و نشان می‌دهد که Chainlink بار دیگر در یک روند نزولی گرفتار شده است.

Source: TradingView

علاوه بر این، جریان پول Chaikin (CMF) آن به زیر ارزش 0.05 سقوط کرد، که نشان می‌دهد خروج سرمایه قابل توجهی در عملکرد بازار LINK وجود دارد.

در همین حال، OBV دارایی کریپتو نشان داد که سطح قابل توجهی از آن وجود دارد انباشت توکن در دوره ای که از ماه مه در محدوده باریکی معامله می شد.

در شش ماه گذشته، Chainlink توانست 6.3 دلار را به عنوان سطح حمایت ثابت تعیین کند. با این حال، اگر بازار گسترده‌تر کریپتو نتواند به زودی بازگردد، این دارایی ممکن است به دنبال کاهش زیر شاخص 5.9 دلار باشد.

معامله گرانی که به دنبال استفاده از افت فعلی هستند، می توانند بین سطوح 6.3 و 5.9 دلار خرید کنند و سعی کنند از طریق اوج های میان رده و رده بالا سود ببرند.

دارندگان زنجیره‌ای ضررهای سنگین را تحمل می‌کنند

مشخص شد که دارندگان Chainlink زمانی که دارایی با رها کردن نشانگر 9 دلار، اصلاح شدید قیمت را تجربه کرد، نگران شدند.

همانطور که توسط 365-Market Value to Realized Value (MVRV) که همچنین در یک سقوط آزاد غیرقابل کنترل بود، مشهود است، صاحبان توکن LINK به دلیل ترس از محاسبه ضررهای بیشتر، دارایی های خود را نقد کردند.

یکی از چیزهای خوب برای دارایی کریپتو، معیار رشد شبکه آن است که جهش بزرگی را ثبت کرد که از سطوح تعیین شده در سپتامبر و اکتبر سال گذشته فراتر رفت.

با این حال، سرمایه‌گذاران باید در نظر داشته باشند که اگر بیت‌کوین به تزلزل خود ادامه دهد و در نتیجه نتواند قیمت خود را به سطوح بالاتر برساند، احتمال زیادی وجود دارد که LINK و سایر آلت‌کوین‌ها به مبارزه ادامه دهند.

Chainlink در هفته گذشته 40٪ ضرر می کند آیا

LINK total market cap at $3.17 billion on the daily chart | Featured image from Watcher Guru, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا