ارزهای دیجیتال

Chainlink در حالت نزولی با کاهش قیمت لینک به 8.63 دلار

قیمت Chainlink (LINK) یک حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا به نظر می رسد بازار نشانه هایی از خستگی را نشان می دهد.

  • قیمت لینک زنجیره ای گام های نزولی را نشان می دهد
  • پشتیبانی کلید جفت LINK/USD در 8.54 دلار مشاهده شد
  • مقاومت جفت ارز در 9.26 دلار مشاهده شد

قیمت جفت LINK/USD همانطور که یک شبه مشاهده شد در یک روند نزولی سقوط می کند که در کل قابل پیش بینی بوده است.

علاوه بر این، بازار نیز مطابق با 24 ساعت گذشته 4.80 درصد از دست داده و در حال حاضر با مقاومت کلیدی 9.26 دلار مواجه است. در حال حاضر، به نظر می رسد قیمت LINK بسیار نزولی است و پشتیبانی کلیدی آن 8.54 دلار است.

لینک قیمت 1.83%

نمودار روزانه نشان می دهد که جفت LINK/USD همانطور که در 24 ساعت گذشته مشاهده شد، افت شدیدی را متحمل شده است. سقوط LINK با موضع نزولی آن سازگار بوده است.

مطابق با CoinMarketCap، قیمت LINK تا زمان نوشتن این مقاله 1.83٪ کاهش یافته است یا با قیمت 8.51 دلار معامله می شود. به نظر می رسد که از خط حمایت 8.54 دلاری خود سقوط کرده است.

حجم معاملات فعلی با کاهش 24.51 درصدی یا به 363,041,655 دلار و ارزش بازار 4 میلیارد دلار کاهش یافته است. ظاهراً قیمت LINK همانطور که از روز یکشنبه دیده می‌شود، در مدار 8 دلار بوده است.

با قضاوت بر اساس نمودار قیمت روزانه، جفت LINK/USD در چند ساعت گذشته به شدت نزولی بوده و MACD در منطقه نزولی باقی مانده است.

RSI برای LINK در 42.09 مشاهده شده است و در حال ورود به منطقه فروش بیش از حد است که نشان می دهد بازار می تواند بیشتر نزول کند.

تا به امروز، میانگین متحرک 50 روزه 10.48 دلار است در حالی که میانگین متحرک 200 روزه در 12.19 دلار است که نشان دهنده کاهش قابل توجه بازار است.

Chart from TradingView.com

خط زنجیره ای MACD به عقب نشینی بیشتر اشاره می کند

تحلیل 4 ساعته قیمت یک الگوی پرچم نزولی را نشان می دهد که نشان می دهد بازار در حال کاهش بیشتر است.

جفت LINK/USD از 8.54 دلار تا 9.26 دلار معامله می شود و همانطور که در چند ساعت گذشته مشاهده شد با مقاومت کلیدی 9.26 دلار روبرو شد.

خط MACD بالای خط سیگنال شناور است که نشان می دهد بازار ممکن است بیشتر سقوط کند. RSI فعلی زیر محدوده 50 است که نشان دهنده روند نزولی است.

علاوه بر این، میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه هر دو ثابت می مانند و زیر قیمت فعلی بازار می روند که به این اشاره می کند که بازار دچار یک نزول عظیم شده است.

قیمت لینک زنجیره ای در کوتاه مدت یک حرکت نزولی کلی را نشان می دهد، اما به احتمال زیاد با مقاومت کلیدی در 9.26 دلار کاهش خواهد یافت.

اگر گاوها بتوانند از سطح مقاومت کلیدی عبور کنند، ممکن است بازار انتظار روند صعودی داشته باشد.

VQ94FbDb

LINK total market cap at $3.8 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Medium, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا