ارزهای دیجیتال

Chainlink انباشت را تا 200 روز افزایش می دهد. آیا گاوها برای شکست تلاش خواهند کرد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت LINK به محدوده 200 روزه خود باز می گردد زیرا هدف قیمت قبل از سهام بندی برنامه ریزی شده در دسامبر 2022 است.
  • قیمت LINK همچنان قوی است زیرا گاوها با وجود عدم اطمینان در بازار 6 دلار را پس می گیرند و سرمایه گذاران محتاط هستند.
  • قیمت LINK در بازه زمانی روزانه از 5.5 دلار پایین می‌آید زیرا قیمت 6.5 دلار بازپس می‌گیرد زیرا قیمت زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می‌شود.

قیمت Chainlink (LINK) اخیراً پس از شکست موفقیت‌آمیز از منطقه انباشتگی خود، شرایط سختی را پشت سر گذاشته است. با این حال، قیمت پس از 190 روز حرکت در محدوده رد شد، زیرا قیمت در این عمل قیمت برای 10 روز دیگر ادامه یافته است، زیرا شرط بندی Chainlink (LINK) هرچه بیشتر نزدیک می شود. علیرغم جهش امدادی از Chainlink (LINK)، قیمت کمتر از منطقه کلیدی مورد علاقه باقی می ماند که بسیاری از خریداران را مجذوب خود می کند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ بازار را متوقف کرده است، زیرا بازار هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است و این نگرانی ها را در مورد اینکه بازار به کجا می رود افزایش داده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت زنجیره‌ای (LINK) در نمودار هفتگی

علیرغم عدم قطعیت و آشفتگی که بر قیمت Chainlink (LINK) و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی تأثیر گذاشته است، بسیاری از آلتکوین ها برای بقای خود تلاش می کنند و تلاش می کنند تا همچنان که قیمت آلت کوین ها به حرکت نزولی قیمت ادامه می دهد، سرپا بمانند.

Chainlink (LINK) متحمل زیان بیشتر قیمت شده است، زیرا قیمت از بالاترین قیمت 45 دلار به پایین ترین سطح هفتگی 5.5 کاهش یافته است که منجر به گمانه زنی ها در مورد کاهش بیشتر به 3 دلار شده است.

قیمت LINK به دلیل شکست FTX از منطقه هفتگی 9.2 دلار به منطقه 5.5 دلار کاهش یافت، زیرا قیمت حمایت جزئی برای نگه داشتن قیمت فروش به پایین ترین سطح هفتگی پیدا کرد. قیمت LINK به خوبی پاسخ داده است، فروش را متوقف کرده و از 5.5 دلار افزایش یافته و به بالاترین سطح 6.8 دلار رسیده است.

مقاومت هفتگی برای قیمت LINK – 8 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LINK – 5.5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت لینک روزانه | منبع: LINKUSDT در Tradingview.com

قیمت LINK در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت آن بالای 6.5 دلار معامله می شود، پس از اینکه LINK اخیرا شاهد کاهش قیمت خود از 9.2 دلار به 5.5 دلار بود.

قیمت LINK باید شکسته شود و بالای 8 دلار بماند تا قیمت شانس بالا رفتن به منطقه 10 دلاری و احتمالاً 12 دلاری قبل از سهام پیش بینی شده آن در دسامبر باشد، زیرا بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران فکر می کنند قیمت LINK باید ارزش داشته باشد. بیشتر.

مقاومت روزانه برای قیمت LINK – 7.5 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت LINK – 6.5 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا