ارزهای دیجیتال

Chainlink انباشت را تا 190 روز پس از شکست FTX افزایش می دهد، آیا 12 دلار ممکن است؟

  • قیمت LINK در میان آشفتگی بازار نمی تواند ثابت بماند زیرا قیمت با یک حرکت محدود به محدوده به منطقه انباشت خود بازمی گردد.
  • قیمت LINK پس از یک روند نزولی با وضعیت فعلی بازار به قدرت خود ادامه می دهد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت LINK در بازه‌های زمانی روزانه از پایین‌ترین مقدار 5.8 دلار جهش می‌کند، زیرا قیمت برای بازیابی به سمت میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) هدف قرار می‌گیرد.

در چند روز گذشته، بازار کریپتو شاهد تغییرات شدیدی در احساسات بود، زیرا Chainlink (LINK) و قیمت سایر آلت‌کوین‌ها پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم تصاحب FTX و ورشکستگی شرکت بایننس برای بقا در حال مبارزه بودند. هفته های گذشته شاهد عملکرد خوبی بودیم که قیمت Chainlink (LINK) از پایین ترین سطح 6.3 دلار به بالاترین سطح 9 دلار رسید و از حرکت قیمتی دوربرد خود خارج شد. اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله DOGE که از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار می رسد، روند صعودی دارند و بسیاری امیدوارند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت زنجیره‌ای (LINK) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

خبر نجات بایننس با در اختیار گرفتن FTX به تنش های زیادی منجر شد زیرا فضای کریپتو ناآرام باقی می ماند و منجر به آسیب بیشتر آلت کوین ها از جمله قیمت LINK پس از خارج شدن از محدوده حرکتی بیش از 180 روزه آن شد. با این حال، قیمت در محدوده محدوده خود دچار افت شد.

قیمت LINK قبل از جهش از این منطقه به پایین ترین سطح هفتگی 6.3 دلار کاهش یافت، که قدرت بالایی را به منطقه 6.4 دلار نشان می دهد زیرا قیمت قصد دارد بالاتر رود. قیمت LINK باید بین 7.5 تا 8 دلار تغییر کند و به عنوان مقاومت در برابر حمایت عمل کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت LINK – 8 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LINK – 6.3 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت لینک روزانه | منبع: LINKUSDT در Tradingview.com

قیمت LINK در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 5.8 دلار در بالای حمایت 6.3 دلار معامله می شود.

اگر قیمت LINK به بالای 8 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت LINK باشیم. شکستن زیر منطقه 5 دلاری منجر به فروش بیشتر برای LINK می شود.

مقاومت روزانه برای قیمت LINK – 8 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت LINK – 6.5 دلار.

Featured Image From Daily Hodl, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا