ارزهای دیجیتال

CEL با ادامه روند ورشکستگی به 2 دلار رسید، اما ممکن است رالی تازه شروع شده باشد

درجه سلسیوس (CEL) در چند وقت اخیر افزایش یافته است. توکن اصلی شبکه سلسیوس که اکنون ورشکسته شده بود، زمانی که این شرکت برای اولین بار اعلام ورشکستگی کرده بود، دچار مشکل شده بود، اما به نظر می رسد با بهبود اخیر، زمان در حال تغییر است. در حالی که سلسیوس به روند خود ادامه می دهد، قیمت CEL طی هفته گذشته افزایش یافته و به 2 دلار رسیده است.

پشت ریکاوری CEL چیست؟

بهبود قیمت CEL بدیهی است که بازار را شگفت زده کرده است. آلتکوین قبل از اینکه دوباره جای خود را پیدا کند، به شدت با مشکل مواجه شده بود. اما تظاهراتی که به دنبال داشت در همه زمینه ها فراتر از انتظارات بود. این دارایی دیجیتال پس از تلاش کمتر از 1 دلار در بخش بهتری از ماه گذشته، اکنون مهلت بسیار مورد نیاز را پیدا کرده است.

قیمت CEL تنها در 7 روز گذشته حدود 50 درصد افزایش یافت و باعث شد تا در ساعات اولیه روز سه‌شنبه به 2 دلار برسد. از آن زمان تا حدود 1.80 دلار کاهش یافته است، اما روند صعودی همچنان ادامه دارد و گمانه زنی هایی را در مورد اینکه چه چیزی باعث افزایش قیمت شده است، ایجاد کرده است.

با این حال، دلیل افزایش قیمت CEL یک دلیل ساده عرضه و تقاضا است. از آنجایی که سلسیوس روند ورشکستگی خود را آغاز کرده بود، مقدار زیادی ارز دیجیتال را در پلتفرم خود قفل کرده است. اکنون، اکثریت آن کریپتو در صرافی نگهداری می‌شد تا پاداش‌های CEL را به دست آورد، به این ترتیب عرضه جدید به بازار معرفی شد. از آنجایی که همه کریپتوها در حال حاضر منجمد شده‌اند، از جمله CEL، و عرضه جدیدی به بازار عرضه نمی‌شود، این امر منجر به کاهش عرضه شده است.

CEL price at $1.85 | Source: CELUSD on TradingView.com

به بیان ساده، اکنون تقاضا برای CEL بیشتر از عرضه است. درجه سانتیگراد مجاز به قرار دادن توکن های جدید در بازار نیست، به این معنی که تنها توکن های موجود عرضه موجود در بازار است. فروشندگان کوتاه مدت نیز مجبور می شوند موقعیت های خود را ببندند، در غیر این صورت، آنها پول زیادی را در فشار کوتاه از دست می دهند و تنها معامله گران بلندمدت و گاوهای CEL بر بازار مسلط می شوند.

این دلیل منحصر به فرد به تنهایی بخش صعودی را برای دارایی دیجیتال بازنویسی کرده است. روند ورشکستگی سال‌ها طول می‌کشد، نمونه‌ای از آن پرونده Mt Gox است، و با توجه به اینکه بیشتر عرضه CEL مایع برای سال‌ها روی پلت‌فرم منجمد شده است، انتظار می‌رود که این یک فشار کوتاه طولانی مدت باشد.

با این حال، به همین دلیل، پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه زیادی برای آلت‌کوین در حال حاضر وجود ندارد. تخمین‌های قیمت از Coinmarketcap نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران انتظار دارند که دارایی دیجیتال در ماه سپتامبر به 0.77 دلار برسد.

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا