ارزهای دیجیتال

«CeDeFi» Midas.Investments گزینه‌های بازده ترکیبی را ارائه می‌دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

«CeDeFi» Midas.Investments گزینه‌های بازده ترکیبی را ارائه می‌دهد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

Midas.Investments، یک پلتفرم مبتکرانه برای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، رویکرد سرمایه گذاری در کریپتو را متحول می کند تا فرصت های تازه و منحصر به فردی را برای سرمایه گذاران ارائه دهد.

از سال 2016، سرمایه گذاران از تامین مالی متمرکز (CeFi) برای کسب بازدهی غیرفعال در فضای کریپتو استفاده کرده اند. اقدامات امنیتی برای پلتفرم‌های CeFi قوی هستند، زیرا این پلت‌فرم‌ها باید از مقررات «مشتری بدانید» (KYC) و «ضد پول‌شویی» (AML) پیروی کنند. برعکس، مدل‌ها و پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) ذاتاً عاری از مقررات KYC/AML هستند، اما بازار DeFi بسیار نوسان است و سرمایه‌گذاران از زمان رونق DeFi در سال 2021 دارایی‌های زیادی را از دست داده‌اند.

پلتفرم Midas.Investments با ابزارهای داخلی طراحی شده است که به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال کمک می کند تا از بازار بی ثبات DeFi جلوتر بمانند. این پلتفرم با مدل CeDeFi خود، شکاف بین دنیای DeFi و CeFi را پر می کند.

مروری بر مدل ابتکاری CeDeFi میداس

Midas.Investments به سرمایه گذاران رمزارز یک استراتژی بازده ترکیبی ارائه می دهد که جنبه های سودمند مالی متمرکز و غیرمتمرکز را یکپارچه می کند. مدل CeDeFi Midas توسط تیمی متشکل از 40 عضو واجد شرایط با ماموریت یکپارچه برای تولید جریان‌های بازده محافظت‌شده، استفاده از استراتژی‌های دیجیتال برای درآمد غیرفعال پایدار حمایت می‌شود. Midas.Investments با تجربه تیم، زیرساخت الگوریتمی بسیار موثر و مدیریت سبد سهام به صورت شبانه روزی در حال نوآوری در فرصت های سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است.

Midas سه استراتژی بازده آزمایش شده و موثر را با مجموعه محصولات هیبریدی خود به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

  • استراتژی بازده ثابت

اولین استراتژی سرمایه گذاری به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بازدهی پیشرو در صنعت را در بیش از 20 دارایی رمزنگاری شده به دست آورند. به عنوان مثال، APY ارائه شده در BTC، از 9.4٪ تا 12.1٪ متغیر است و در بین تمام پلتفرم های شرط بندی نگهبانی بالاترین است. Midas همچنین APYهای 10.6% تا 12.8% را در ETH و 14.5% تا 17.6% را در استیبل کوین‌هایی مانند USDC و USDT ارائه می‌کند. سرمایه‌گذاران این گزینه را دارند که با انتخاب دریافت پرداخت‌های روزانه در توکن پلتفرم Midas (MIDAS)، بازدهی خود را «افزایش» کنند، یک توکن ابزار بسیار کاربردی که بسیار فراتر از این است که صرفاً به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد APYهای بالاتری کسب کنند. به عنوان مثال، سرمایه گذاران به طور معمول 14.5٪ در استیبل کوین ها (به صورت غیر نقدی) درآمد کسب می کنند. با فعال کردن ویژگی تقویت، یک سرمایه‌گذار در عوض APY 17.6% روی استیبل کوین‌ها در حالی که در MIDAS پرداخت می‌شود، به دست می‌آورد، که ممکن است در هر زمان مبادله شود (بدون نیاز به قفل کردن). علاوه بر این، دارندگان توکن MIDAS ممکن است مستقیماً MIDAS را در Midas.Investments سهام داشته باشند و APY 27.4٪ کسب کنند.

  • بازده خودکار نمونه کارها (YAP)

مانند صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) در امور مالی سنتی، YAP ها مجموعه ای از دارایی های رمزنگاری هستند که بر اساس نوع و عملکرد گروه بندی می شوند. دو نوع YAP در Midas ارائه می شود، YAP های DeFi و Stable. YAP پایدار از وزن مساوی BTC، ETH، MIDAS و USDC تشکیل شده است، در حالی که DeFi YAP مجموعه ای از هشت پروتکل DeFi را نشان می دهد. YAP ها ماهانه مجدداً متعادل می شوند تا متوجه قدردانی از دارایی های با عملکرد بهتر با توزیع مجدد بازده برابر برای اطمینان از بازدهی بهینه برای سرمایه گذاران شوند.

  • استراتژی پیچیده DeFi

این مفهوم نسبتاً جدید به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا گزینه های ریسک متوسط ​​به بالاتر را برای تنوع بخشیدن به عملکرد پرتفوی خود بررسی کنند. با ریسک بالاتر، پاداش بیشتری برای سرمایه‌گذارانی که این گزینه سرمایه‌گذاری را در مدل ابتکاری CeDeFi میداس بررسی می‌کنند، به همراه دارد.

امنیت پلتفرم

دارایی‌های سرمایه‌گذاران در Midas.Investments با سیستم نگهداری و انتقال کریپتو Fireblocks با امنیت بالا محافظت می‌شوند. Fireblocks امنیت دیجیتال سطح بالایی را برای تمام دارایی‌های نگهبانی رمزنگاری ذخیره شده ارائه می‌کند. علاوه بر این، زیرساخت‌های تکنولوژیکی و امنیت استاندارد صنعتی که از Fireblocks پشتیبانی می‌کنند به خودکارسازی فرآیندهایی مانند تعادل مجدد ماهانه YAPها کمک می‌کنند. شبکه گسترده ای از فرآیندهای باطن نیز برای ایمن سازی گزینه های سرمایه گذاری موجود در پلت فرم Midas کار می کند.

نتیجه

Midas.Investments با ترکیب قوی‌ترین ویژگی‌های CeFi و DeFi کارهای بی‌سابقه‌ای را انجام می‌دهد. در حال حاضر بیش از 10000 سرمایه گذار فعال در پلتفرم آن با بیش از 200 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت وجود دارد. Midas در مسیری است تا با استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود، سهام‌داری کریپتو را مختل و انقلاب کند. می‌توانید از Midas.Investments دیدن کنید تا در مورد گزینه‌های سرمایه‌گذاری نوآورانه و غیرفعال آن اطلاعات کسب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا