ارزهای دیجیتال

Carlossy Caterpillar و Shiba Inu: این 2 میم کوین می توانند نمونه کارها شما را در زمستان رمزنگاری شده نجات دهند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار کریپتوکارنسی که مدتی است با اخبار متفاوتی در دستور کار قرار گرفته است، به دلیل تحولات جهانی و مواردی مانند سقوط Terra (LUNA) وارد روند نزولی شده است. گفته می شود که این روند نزولی که دارندگان کیف پول های رمزنگاری به دقت دنبال می کنند، در شرف پایان است. به نظر می‌رسد بازارهایی که فرصت‌های خرید را ایجاد می‌کنند برای کسانی که ارز دیجیتال مناسب را در این دوره انتخاب می‌کنند سودآوری جدی ارائه می‌دهند.

Carlossy Caterpillar (CARL): تمرکز بر سود جامعه خود

در این کاهش، که همچنین به عنوان فرصتی برای خرید افت تلقی می شود، منافع دارندگان توکن شروع به تغییر کرده است، همانطور که در جامعه رمزنگاری Reddit مشاهده می شود. دارندگان توکن از پروژه های بزرگ در بازار خودداری می کنند و روی پروژه های جدیدی مانند Carlossy Caterpillar (CARL) تمرکز می کنند، زیرا انتظارات سود بالاتری را ارائه می دهند. کارلوسی کاترپیلار با وجود اینکه یک سکه بسیار جدید است، به عنوان یکی از درخشان ترین بازیگران این روند نشان داده می شود.

Carlossy Caterpillar بر روی زنجیره هوشمند Binance توسعه یافته است. این میم سکه که در بازار موجود است، تاکید خود را بر تمرکززدایی دارد. این برنامه با بودجه بازاریابی جامع به راه خود ادامه می دهد تا مخاطبان زیادی را جذب کند. انتظار می رود Carlossy Caterpillar در درازمدت سود بالایی را برای دارندگان توکن خود به ارمغان بیاورد. در حال حاضر در رادار نهنگ های رمزنگاری شده است.

برنامه سهام Carlossy Caterpillar به دارندگان توکن فرصتی برای کسب درآمد غیرفعال در حین رای دادن به DAO می دهد. علاوه بر این، عنوان شده است که فرصت های درآمدی متفاوتی در اکوسیستم به غیر از برنامه استیک وجود خواهد داشت و بر سودآوری کاربران تمرکز خواهد شد.

شیبا اینو (SHIB): طلوع از طریق زمستان رمزنگاری شده

Shiba INU (SHIB)، که به عنوان یک شوخی ظاهر شد، از پروژه های ساخته شده بر روی شبکه بلاک چین اتریوم الهام گرفته شده است. توکن SHIB که در سال 2021 در صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده فهرست شد، نرخ بازگشت بالایی را برای دارندگان خود فراهم کرده است.

ایلان ماسک همچنین پروژه Shiba INU (SHIB) را در میان سرمایه گذاری های خود در زمینه ارزهای دیجیتال گنجانده است. این پروژه توسط یک جامعه بزرگ به نام SHIBArmy مدیریت می شود.

در حالی که این انجمن در حال حاضر بیش از 500 هزار عضو دارد، این پروژه وظیفه خود را برای مراقبت از منافع جامعه قرار داده است.

Shiba Predator (QOM): سود بردن از بازار خرس

تصویر لپ تاپ رمزنگاری شده

Shiba Predator (QOM) یک ارز دیجیتال جدید است که برای استفاده از بازار نزولی ایجاد شده است. ارزش بازار آن بر اساس عملکرد سایر کریپتوها است و هدف آن ارائه راهی برای کسب سود از بازار نزولی به دارندگان توکن است.

Shiba Predator (QOM) قبلاً مورد توجه علاقه مندان به رمزارزها قرار گرفته است. اگر بازار نزولی ادامه یابد، احتمالاً شیبا پرداتور به افزایش ارزش خود ادامه خواهد داد.

اگرچه بازار ارزهای دیجیتال در رکود است، اما این بدان معنا نیست که شما باید به طور کلی از ارزهای دیجیتال دوری کنید. اکنون می تواند بهترین زمان برای تبدیل شدن به یک دارنده توکن Carlossy Caterpillar (CARL) باشد، به همین دلیل است که انتخاب برتر ماه ژوئن است. این سکه نه تنها یک جامعه بزرگ و تیم توسعه در پشت خود دارد، بلکه ارزش آن نیز احتمالاً با افزایش مجدد بازار افزایش می یابد.

یکی دیگر از ارزهای رمزپایه که در این زمان سرمایه گذاری روی آن را توصیه می کنیم، شیبا اینو (SHIB) است. طی چند ماه گذشته رشد ثابتی را نشان داده است و می‌تواند در سال 2022 موفقیت بیشتری کسب کند. بنابراین اجازه ندهید وضعیت فعلی بازار ارز دیجیتال شما را بترساند! شما می توانید در هر زمان یک دارنده توکن شوید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد Carlossy Caterpillar (CARL)، لطفاً به لینک های زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: http://carl.carlossy.io

سایت اینترنتی: http://carlossy.io/

تلگرام: https://t.me/CarlossyCaterpillarOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا