ارزهای دیجیتال

Cardano Milestone را با بیش از 7 میلیون توکن بومی ثبت می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Cardano (ADA) نتوانسته است از نقطه عطف شبکه قابل توجهی که اخیراً به دست آورده است استفاده کند زیرا دارایی دیجیتال همچنان در تلاش برای بالا بردن قیمت خود به سطوح بالاتر است.

در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با قیمت 0.3060 دلار تغییر می‌کرد و طبق داده‌های دریافتی، در 24 ساعت گذشته تقریباً 3 درصد کاهش یافته است. کوینگککو.

این موضوع تعجب آور است زیرا بلاکچین پروژه در میانه جشن گرفتن موفقیت بیش از 7 میلیون دارایی بومی که بر روی آن ایجاد شده اند.

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط pool.pm، با استفاده از 65652 خط مشی مختلف ضرب کردن، شبکه Cardano اکنون میزبان 7055456 توکن بومی است.

چیزی که این دستاورد را فوق العاده خاص می کند این واقعیت است که در سپتامبر گذشته تعداد بلاک چین به 6 میلیون رسید.

با این وجود، به نظر می رسد ADA این پیشرفت را نادیده گرفته است زیرا از نظر قیمت معاملات لحظه ای و ارزش بازار پاسخ مثبتی نداده است.

قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو به رشد خود ادامه می دهد

از آمار افتتاحیه 2022 2844 قراردادهای هوشمنددر حال حاضر 3791 SC بر روی پلتفرم Cardano’s Plutus اجرا می شود که نشان دهنده افزایش 300 درصدی است.

این در زمانی اتفاق می‌افتد که شبکه در حال کار بر روی یک توسعه اضافی است که عمدتاً بر بهبود عملکرد قرارداد هوشمند بلاک چین تمرکز دارد.

به ویژه، تیم مسئول این فعالیت شبکه به افزایش ظرفیت اسکریپت و Plutus Debugger MVP برای اجرای کامل پشتیبانی Babbage توجه دارد.

در سپتامبر 2022، زمانی که ارتقاء هارد فورک واسیل توسط Cardano به امید افزایش مقیاس پذیری شبکه DeFi راه اندازی شد، افزایش قابل توجهی در قراردادهای هوشمند در حال اجرا بر روی بلاک چین وجود داشت.

در جاهای دیگر، این پروژه همچنین شاهد رشد چشمگیر از نظر فعالیت های زنجیره ای است که توسط فعالیت آدرس روزانه که در زمان نگارش این مقاله بیش از 90٪ جهش داشته است، مشهود است.

علاوه بر این، تعداد آدرس‌های کیف پول واگذار شده برای Cardano اکنون به 1.23 میلیون رسیده است، اگرچه برخی از کارشناسان معتقدند که این افزایش ممکن است به دلیل فروش گسترده ناشی از فروپاشی صرافی ارز دیجیتال FTX ایجاد شده باشد.

دسامبر برای ADA خوب نیستید؟

مطابق با Coincodexدر طی پنج روز آینده، ADA افزایش جزئی در قیمت معاملاتی خود منتشر خواهد کرد که جمع‌آورکننده اطلاعات کریپتو آنلاین پیش‌بینی می‌کند 0.3065 دلار باشد.

با این حال، پیش‌بینی نزولی‌تری به دنبال خواهد داشت که نشان می‌دهد دارایی در پایان سال دچار افت شدید قیمت می‌شود.

Coincodex با استفاده از شاخص‌های فنی و حرکت‌های قیمت تاریخی خود توانست به این پیش‌بینی برسد که 30 روز بعد، آلت‌کوین تا 0.2742 دلار سقوط خواهد کرد.

با این حال، درست مانند دارایی‌های کریپتو همکار خود، کاردانو در معرض نوسانات بالایی است که به این معنی است که تنها در یک چشم به هم زدن، می‌تواند از تمام پیش‌بینی‌های مربوط به مسیر قیمتی خود پیشی بگیرد.

ADA total market cap at $10.7 billion on the daily chart | Featured image from Latest Finance News, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا