ارزهای دیجیتال

Cardano (ADA) Price به Vasil Hard Fork واکنش ضعیفی نشان می دهد

هارد فورک Cardano Vasil ماه ها بود که انتظار می رفت و در نهایت این یک واقعیت است. این هارد فورک طبق برنامه پیش رفته بودو تا پنجشنبه 31 شهریور ماه، هارد فورک به صورت زنده در شبکه پخش شد. در میان هیاهوی زیادی از جامعه دریافت شد، اما نماد اصلی شبکه، ADA، نیز واکنشی نشان نداده بود.

هارد فورک کاردانو واسیل تکمیل شد

هارد فورک Cardano Vasil به سمت کارآمدتر کردن شبکه نسبت به آنچه که قبلاً بود، هدف قرار گرفت. به نوبه خود، این پلتفرم بهتری را برای توسعه دهندگان ایجاد می کند. این مهم ترین ارتقای است که در بلاک چین انجام شده است و تکمیل آن فراخوانی برای جشن برای جامعه است.

با ارتقاء، کارمزد تراکنش های ارزان قیمت بلاک چین کاردانو حتی ارزان تر خواهد شد. فضای بیشتری را اضافه می‌کند که اندازه هر بلوک را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که داده‌های بیشتری ذخیره کند.

ADA trending at $0.45 | Source: ADAUSD on TradingView.com

با ارتقاء، تراکنش ها حتی سریع تر خواهند شد. افزایش اندازه بلوک نیز در این امر نقش دارد، زیرا افزایش فضای ذخیره سازی داده به معنای افزایش سرعت است. بنابراین نه تنها کاربران تراکنش های سریع تری دریافت می کنند، بلکه کمتر از 0.16 دلار برای هر تراکنش در شبکه پرداخت می کنند.

قیمت ADA واکنش خوبی نشان نمی دهد

تکمیل هارد فورک Cardano Vasil تاثیر مثبتی بر قیمت ارز دیجیتال بومی آن، ADA نداشته است. قیمت دارایی دیجیتال افزایش یافته بود، اما نتوانسته بود از رشد 6 درصدی در یک دوره 24 ساعته فراتر رود.

قیمت ADA با تکمیل هارد فورک جهش کرده بود و نزدیک به 0.5 دلار افزایش یافت، اما نتوانست این نقطه را حفظ کند. متعاقباً به سطح 0.45 دلاری که قبل از تکمیل ارتقاء در روند آن بود، کاهش یافت و در حدود این قیمت عادی شد.

با این حال، با توجه به تغییرات قیمت ارز دیجیتال در چند ماه گذشته، تعجبی نداشت. گزارشی از مساری در ماه آگوست نشان داد که این رویداد قبلاً با قیمت ADA تعیین شده بود، به این معنی که هیچ تغییر قابل توجهی در قیمت برای دارایی دیجیتال مورد انتظار نبوده است.

Vasil، که به نام ریاضیدان Vasil St. Dabov که یکی از اعضای فعال جامعه کاردانو بود، نامگذاری شده بود، در گذشته دو بار به تعویق افتاده بود. زمانی که تاریخ نهایی اعلام شد، هیاهو از قبل فروکش کرده بود و ADA قیمت آن را همگام با بازار نزولی فعلی گرفته بود.

Featured image from Analytics Insight, charts from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا