ارزهای دیجیتال

Cardano (ADA) می تواند 14٪ دیگر از قیمت خود کاهش دهد – در اینجا دلیل آن است

Cardano (ADA) طی چند روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافت که منجر به کاهش 22.6 درصدی قیمت شد.

  • قیمت ADA در روزهای آینده شاهد کاهش 14 درصدی دیگر بود
  • خریداران Cardano پشتیبانی خود را در EMA 20 روزه کاهش می دهند
  • حجم معاملات روزانه ADA افزایش 104.6 درصدی را ثبت کرد

فعالیت فروش گسترده منجر به انشعاب EMAهای حمایتی حیاتی می شود که در تلاش برای شکستن منطقه پشتیبانی 0.45 دلار هستند. بنابراین، این فرصتی را برای خریداران فراهم می کند تا از افت قیمت ها استفاده کنند.

کاردانو معکوس صعودی را نشان می دهد

قیمت ADA/USD یک معکوس صعودی را نشان می دهد که از 0.4 دلار در حال نوسان است و یک الگوی کانال رو به رشد را با افزایش قیمت 47.5٪ تشکیل می دهد. از سوی دیگر، رد قیمت در سطح 0.595 دلار از کاهش 22.6 درصدی قیمت پشتیبانی می کند. که در زیر خط روند پشتیبانی خرد می شود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت ADA یک حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا با قیمت 0.4551 دلار یا کاهش 3.07٪ معامله می شود. CoinMarketCap.

در نمودار روزانه، قیمت ADA شکل گیری یک الگوی کلاغ سیاه سه گانه را نشان می دهد که نشان دهنده مبارزه قابل توجهی با پوشش حمایتی 0.45 دلار است.

علاوه بر این، تشدید فشار فروش به ویژه با افزایش ناگهانی حجم معاملات در روز به علاوه ظاهر شدن شمع های فتیله بلند مشهود است.

تداوم نزولی که در نمودار روزانه مشاهده می شود، احتمال اینکه ADA روند نزولی داشته باشد یا به زیر منطقه حمایت کلیدی 0.45 دلار سقوط کند، تقویت می کند.

با در نظر گرفتن این موضوع، فرصت فروش کوتاه مدت می تواند با غل و زنجیر منطقه حمایت کلیدی با فرصت کاهش 13 درصدی برای بازگشت به پایین ترین سطح ماه جولای که در 0.4 دلار ثبت شده بود، ایجاد شود.

قیمت ADA نزولی باقی می ماند

از سوی دیگر، اگر رد قیمتی وجود داشته باشد که همزمان با بازگشت صعودی در منطقه حمایتی 0.45 دلار باشد، این امر می‌تواند باعث افزایش قیمت شود که بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه است.

RSI برای ADA افزایش چشمگیری را در شخصیت نزولی سکه نشان می دهد زیرا به زیر خط نیم خط 14 روزه یا خط متوسط ​​سقوط می کند.

چند روز پیش، ADA این شکست جعلی را ایجاد کرد که باعث سردرگمی فعالان بازار شد. مشاهده شد که قیمت ADA به 0.55 دلار افزایش یافت و سپس طی چند روز به پایین تر سقوط کرد و یک هفته از دست دادن 12.9٪ را ثبت کرد. با این ارقام، ADA به ویژه در ماه اوت امسال به پایین‌تر از این رقم می‌رسد.

چشم انداز کلی کاردانو بسیار نزولی است. سیگنال‌های MACD همچنین نشان می‌دهند که قیمت ADA ممکن است به پایین‌ترین حد خود که در اواسط ژوئیه مشاهده شده بود، با اصلاح مداوم بازنگری کند.

BTC total market cap at $15.25 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Freepik, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا