ارزهای دیجیتال

Cardano (ADA) مقداری پشتیبانی را به دست می‌آورد اما نرخ آن در زیر سطح حیاتی 0.50 دلار باقی مانده است

قیمت Cardano (ADA) با توجه به CoinMarketCap جهشی 3.96٪ یا 0.5148 دلاری را در زمان نوشتن این مقاله ثبت کرد. نمودار ساعتی CoinMarketCap نشان می دهد که چگونه ADA در میانه راه بین منطقه حمایت 0.4899 دلار و سطح مقاومت 0.5035 دلار معامله می کند. علاوه بر این، میانگین ارزش معاملات ADA اکنون 0 است.

تا زمان انتشار، 8هفتم بزرگترین سکه از نظر ارزش بازار در ناحیه خاکستری یا خنثی است که به این معنی است که سکه نه صعودی و نه نزولی است. نمودار روزانه TradingView روی قیمت ADA/USD نشان می دهد که توانسته است با موفقیت به 0.4885 دلار در نمودار روزانه بازگردد.

اما، قیمت ADA/USD نتوانست به نقطه مهم 0.50 دلار برگردد که نشان می‌دهد گاوها در حال کند شدن هستند. اگر گاوها نتوانند قیمت را به منطقه هدف برسانند، سکه می تواند به طور خطرناکی تا 0.48 دلار سقوط کند.

ارزش معاملات ADA روند صعودی را در 116 روز گذشته مشاهده می کند

نمودار میان مدت TradingView در ADA/USD از 0.4930 دلار عبور کرده است. با این حال، اگر گاوها نتوانند این سطح را حفظ کنند، گاو نر در اینجا به پایان می رسد. گفته می شود که این دیدگاه مربوط به ماه اوت است. در حال حاضر، ADA با 0.5020 دلار معامله می شود.

قابل ذکر است، ناهماهنگی در چارچوب زمانی روزانه 20، 50،100 و 200 وجود دارد، زیرا بازه‌های زمانی ناهماهنگ هستند که می‌تواند برای معامله‌گران مفید باشد. واگرایی در میانه راه بین RSI و قیمت ADA مشاهده می شود که نشان دهنده معکوس شدن روند است.

همچنین، میانگین ارزش معاملاتی کاردانو در 116 روز گذشته روند صعودی را نشان داد که روزانه حدود 2332.44 جهش رشد داشت.

3015 قرارداد هوشمند برای کاردانو از 2 آگوست

در اخبار دیگر، شبکه کاردانو در حال حاضر بیش از 3015 قرارداد هوشمند تا 2 آگوست دارد. تنها در سپتامبر 2021 بود که کاردانو به‌روزرسانی را در مورد اتخاذ قراردادهای هوشمند برای سرعت بخشیدن و افزایش عملکرد ارائه کرد. با نزدیک شدن به راه اندازی Vasil Hard Fork، Plutus Scripts با بیش از 3000 مخاطب هوشمند به اوج خود رسید.

با راه اندازی قریب الوقوع Vasil Hard Fork، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، ادعاهایی مبنی بر اینکه Vasil Hard Fork می تواند عملکرد قراردادهای هوشمند در شبکه را مختل کند، رد کرد. هاسکینسون معتقد است که این اخبار جعلی توسط ترول هایی آغاز شده است که او آنها را “احمق” می نامد و در عین حال تکرار می کند که قراردادهای هوشمند تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت و مانند همیشه عمل می کنند.

علاوه بر این، هاسکینسون در تاریخ 1 آگوست تایید و اطمینان داد که راه اندازی Vasil Hard Fork به پایان خواهد رسید و با تأخیر مواجه نخواهد شد زیرا در حال حاضر در حال گذراندن آزمایشات نهایی است.

علاوه بر این، بانک سیگنوم همچنین اعلام کرده است که مشتریان آنها می توانند کاردانو را شروع کنند و از استخرهای خود جوایزی کسب کنند.

ADA total market cap at $17.25 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Changelly, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا